‏مساله پوشش زنان و دختران نیستتتت !

باشه پس‌گمروووو :rofl:

1 Likes

تمام این مردها و پسرها رو ما زن ها پرورش دادیم و میدیم پس اول باید از خودمون شروع کنیم یاد بگیریم تربیت درست رو

2 Likes

باشه پس روزی سه تا سیلی و دو تا مشت و لگد و چنتام کمربند مهمونت میکنه

… خورده

1 Likes

ازدامن زن مردبه معراج میرسه اول باید دخترای خوبی تربیت کنیم تااوناهم مادرای خوبی برای پسراشون باشن

2 Likes

عزیزم هر کی نسبت به چهارچوب جامعه ی خودش لباس میپوشه مطمئن باش توی امریکا هم چادر بیش از حد عجیبه و مردم دوست ندارن و حتی میترسن

این چیزا نباید عادی باشه چون اگه عادی باشه فرد نسبت به همسر خودش هم عادی رفتار میکنه و زیبایی های ظاهری همسرش اونقدری ک باید براش جذاب باشه نیست و سردی توی اون زندگی دیده میشه
باید یاد بگیرن نگاهشون و افکارشون رو کنترل کنن
باید پاکی رو بلد باشن
با کلیت منظور و متنت موافقم اما بعضی جاهاش یکم اغراق کردی و استثنا داره

3 Likes

البته اینم بگم مردای غرب از بس اینجور چیزا براشون عادی شده وبعضیا انقدر رابطه های متعدد داشتن که دلشون چیز جدید میخواد تجربه کنن اینجوری میشه که رو میارن به رابطه با حیوانات و با همجنس و…

2 Likes

عادی شدن به این معنا نیست ک به کسی توجه نکنن
به این معنیه ک وقتی یه دختر‌ میبینن جوگیر نشن از خود بی خود بشن
قطعا اگه یه پسر یه دختری رو دوست داشته باشه هیچوقت بهش بی توجه نمیشه و از ته دل بهش عشق‌میورزه

اینم بستگی به طرز فکره آدما داره
آدم عاقل ک همچین تصمیمی نمیگیره

نموخواممم :pouting_cat:امدم سواد یاد بگیرمم:relieved::sunglasses::relieved::sunglasses:

1 Likes

منظورمو کامل توضیح دادم که :thinking:

خیلی موافقم:+1::+1::+1:

1 Likes

صد درصد درسته :100::100::100::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

الان تمام مردای آمریکایی و اروپایی نسبت به زناشون سردن؟
چه طرز فکریه آخه

1 Likes

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
عالی بود

1 Likes

اونا وقتی خانومی که لباس باز پوشیده میبینن کاملا عادی هستن و زیبایی اش براشون مهم نیست ؟
من فکر میکنم منظورم رو واضح گفتم

1 Likes

اتفاقا میگن چه خانم زیبایی
ولی اینقدر درست تربیت شدن که با اینجور حرفا تن و بدنشون نلرزه

1 Likes

خوب دیگه, این که عادی بودن نیست
این احترامه
که البته همه شون اینطوری نیستن
اینجا هم به اون وحشتناکی که میگن نیست من که تاحالا ندیدم همه برگردن زل بزنن یا بی احترامی کنن تعداد کمی اینطوری هستن که اینم 90% به رفتار خود خانوم برمیگرده به شخصه بارها تنها بیرون بودم و دیدم ک کسی که ادم نامحترمیه ,جرئت نکرده بهم چپ نگاه کنه با اینکه ظاهرم اصلا جذبه نداره :sweat_smile:ولی با رفتارم میتونم تا حدی کنترل کنم خوشبختانه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.