۸ روز پریودیم عقب افتاده

سلام خانوم های گل …من ۸ روز پریودیم عقب افتاده شما گفتین برم ازمایش بدم نتونستم برم بعد دیشب بیبی چک زدم مثبت بود به نظرتون درسته ؟؟نخوام دیگه نرم ازمایش یا یکی دیگه بیبی چک استفاده کنم ؟؟؟

2 Likes

اگه بی بی چک مثبت نشون داده پس مثبته اما واسه اطمینان بیشتر آزمایش خون بده

1 Likes

احتمال اینکه بی بی چک مثبت کاذب نشون بده خیلی کمه

1 Likes

ای جاااااااان، مباررررررررک باشه الهی، ولی بنظرم واسه اطمینان خودت ی آزمایشم بده، چون به هرصورت اگه بسلامتی حامله باشی باید ی دکتر هم واسه خودت انتخاب کنی عزیزم :heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

سلام عزیزم
شما در هر صورت باید آزمایش خون رو بدید تا مشخص بشه عدد بتا چنده و آیا بارداری تون نرماله یا نه
انشالا که جواب مثبت بی بی چک درست بوده و شما باردار باشید

2 Likes

خیلی ممنون از همه تون …
ان شالله که باشم همه خانواده شوهرم فهمیدن خیلی نگرانم نباشم بعد جلوشون ضایع بشم

1 Likes

ببخشید بعد ی سوال ازمایش بتا توی همون ازمایش بارداری نشون داده میشه اخه من بار اولمه وتجربه اینا اصلا ندارم

مبارک باشه عزیزم،آزمایش رو که انجام بدید،عدد بتا رو توی جواب آزمایش مینویسن،دکتر بر اساس آخرین دوره پریودی و عدد بتا تعیین میکنه که بارداری توی چه وضعیتیه :rose:

مرسی خانومم

یکم زود بود واسه گفتن به خانواده ی شوهرتون، ولی خوب پیش اومده، فدای سرت، حالا ان شاءلله که آزمایش میدی و جوابش مثبت هست و دلت شاد میشه

من اصلا خرج اضافه نکردم همون دوبار زدم مثبت شدم صبر کردم تا 40روز شد رفتم پیش یه دکتر واسه هفته بعدش که 7هفته.1روزم بود سونوی قلب رفتم دیدم بچمو قلبشم تشکیل شده بود

سلام عزیز باید حتما بری از بدی تاخیالت راحت شه

2 Likes

اخه جاری یم زنگ زده به مادر شوهرم گفته بود مادر شوهرمم به فامیلاشون

امروز رفتم ازمایش دادم عصری برم جواب بگیرم…

1 Likes

انشاالله ک بارداری عزیزم

مرسی عزیزممم

1 Likes

سلاااااام خانوم های گل جواب ازمایشم مثبت بود:blush::blush::blush::blush:

3 Likes

جواب ازمایشم عکسشو بفرستم کی میتونع واسم توضیح بده…؟

ای جااااااااانم ذووووووووووق.مبااااااارکتون الهی ی بچه سالم صالح و خوشگل بیاری و عصای دستتون بشه .:kissing_heart::heart_eyes::rose::rose::rose::rose:
برامنم دعا کن بی بی چکم مثبتشه خیلی منتظرم

2 Likes

مبارکه عزیزم،بفرس فدات

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.