۳۵ هفته ام و هیچ آغوزی ندیدم

سلام خوشگلا من هفته ۳۵ بارداریم وسینه هام خیلی شله وهرچی فشارمیدم آغوزی نمیبینم سرپسرم از۵ ماهگی آغوز داشتم؛میترسم شیرم‌کم‌باشه کی بوده که تا آخرین لحظه آغوزنداشته ولی شیرخوبی داشته؟

1 Likes

عزیزم نگران نباش هر حاملگی باهم فرق میکنه احتمالا برای شما بعد زایمان آغوزش راه میوفته

شمااصلا نباید سینت رو فشاربدی…بعدزایمان راه شیرت بازمیشه چرانگرانی ازالان

1 Likes

شاید چون بارداریه اولت بوده

بعد زایمان سینت شیر میاد نترس

وا مگه فشار میدی سینتو

تو ماه آخر اصلا نباید سینه تحریک بشه ممکنه باعث زایمان زود رس بشه
من تا دوروز بعد از زایمانم شیر نداشتم. تا بچه خوب مک بزنه و حموم میرفتم تازه آغوز میومد

من بعد از زايمان شيرم اومد. همه مثل هم نيستن كه

شیر وقتی به جریان میفته که جفت کنده میشه،یعنی بعد از زایمان،الانم دستکاریش نکن ممکنه باعث زایمان زودرس بشه

منم ۳۰ هفته بارداریم ولی اغوز ندیدم:expressionless:

ینی چی دستکاریش کنه زایمان زودرس میاره؟؟؟؟
من شوهرم ازش دل نمیکنه ک یا فشارش میده یا میماله ینی زایمان زودرس میاره؟:thinking::thinking::thinking:

3 Likes

سلام سوال منم هست :roll_eyes:

برای من نوکش خیلی میخاره برای همین یسره در حال خاروندونم :woman_facepalming:همین جوری زایمان زود رس بهم گفتن دارم :grimacing: نکن با این کار بدترم بشه :woman_facepalming:

1 Likes

سلام عزیزم
نوکشو روغن زیتون بزن منم میخارید خیلی زیاد ولی از وقتی چربش کردم دیگه نمیخاره
منم همینجوریش زایمان زودرس گفتن دیگه اگه قراره با فشردن سینه هم تحریک بشه ک واویلا

1 Likes

منم روغن میزنم ولی انقدر میخاره و خاروندمش زخم شده :grimacing:

1 Likes

ب شوهرم میگم بهمون گفتن سکس ممنوع اگه سینه هم ممنوع باشه دیگه برو سماق بمک:joy:

3 Likes

نخارون تعداد دفعات روغن زدنتو بیشتر کن

1 Likes

:joy: :joy: :joy: :joy: برای من ک دکتر ممنوع نکرد خودش خودش تحریم کرده 7 ماه :joy:

کلا خواهر و برداریم باهم :neutral_face:

1 Likes

چشم :grin:

1 Likes

منم از اولش ممنوع نکرد یا خودش نبود یا اگرم بود میگفت خوب نیس واسه بچه گناه داره
الانم ک اومده شیراز رفتم دکتر بخاطر کمر درد و دل درد دکتر منعم کرد گفت ممکنه زایمان زودرس داشته باشی

1 Likes

منم اوایل زیاد کمر درد و دل درد داشتم دکتر فقط شیاف نوشت ولی الان ندارم، بازم بخاطر طول سرویکس کمم میترسم

1 Likes

ان شاءالله این چند ماهم بگذره ب خوبی و خوشی

1 Likes

ان شاء الله ک میگذره :smiley: سالم بغل میگیرمیشون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.