۲تا زلزله ۸ ریشتری😱😱😱

والا اینقد بچمو اذیت کرد،هرچی با ارامش بهش گفتم خوب نشد،اخرش بهش گفتم بی تربیت ی بار دیگه اذیتش کنی منم میزنمت

2 Likes

خوب گفتی من بودم میزدم تو دهنش

1 Likes

خیلی رو مخن سری بعد بگو‌ما نیستیم :confused::joy::joy::joy:

1 Likes

همینکارو میکنم

1 Likes

من سه تا جاری دارم واقعا زندگی برام نزاشتن اون اوایل عروسی که یعنی بچه هاشون هیچی برام نزاشتن گلدونم شکستن جاریم حتی پانشد تکه های شکسته رو جمع کنه ، لیوان عروسیم از کابینت دراورد شکست عین خیالش نبود، از این باکس چوبی ها چند سال پیش تازه مد شده بود خریدم چند تا دکوری هم خریدم گذاشتم داخلش جاری کوچیکه همه رو میاورد پایین میداد دست دخترش ،یا مثلا جاری بزرگه بدون اجازه من میرفت از قابلمه رو گاز سه تیکه مرغ و میکشید برا خودش و دختراش میخوردن بعد سر سفره باز سه تیکه میخوردن مرغ کم میومد ،شوهرمم مثل ماست هیچی نمیگفت تازه ناراحت میشد من چیزی بگم
بعد دخترم دنیا اومد کلی با مامانم براش وسایل و اسباب بازی خریدیم
یعنی این کره خرا (پسراشون و دختر جاری کوچیکه )همه رو شکوندن دخترمم فقط گریه میکرد از این کالسکه اسباب بازی ها براش خریده بودم صبح خریدم شب اومدن خونمون کره خر پسرش ۱۰ سالشه کالسکه رو شکوند دخترم چقدر گریه کرد :unamused::unamused:
بعدش هر چی شوهرم گفت بریم خونشون ، شام دعوت کنیم داداشم قبول نکردم ، الانم سالی یه بار دعوت میکنم میان قبلش هر چی وسایل و اسباب بازی دخترم هست میریزم تو انباری اونا میرن میرم میارم

1 Likes

بهترین کارو کن ترک رفت و آمد کن

من اعصابم نمیکشه مهمون بیاد اذیت کنه
اون لحظه نمیتونم چیزی بگم ولی بغض میکنم دست خودم نیست

ولی یه سری خاله م دخترش دو سالش بود یعنی خونه مامانمو تبدیل به میدون جنگ کرد ، منم عصبی شدم بهش گفتم دخترت رو جمع کن فردا خونا غریبه رفتی فوش ندن بهت اون وسیله های مامانم کلی پولش بود که شکست چرا عین خیالت نیست جلو بچه ت بگیری ؟
کلی ناراحت شد
گفتم به کلیه چپم :unamused::unamused:

1 Likes

بیا بجا معذرتخواهی ، ادم بدهکار هم میشه

1 Likes

اره بخدا الانم دو ساله باهام حرف نمیزنه گفتم جهنم :unamused:والا مامانم بی سر زبون و خجالتی ، خالمم سو استفاده میکنه ، میره روسری هاشو میپوشه میبره مامانم روش نمیشه چیزی بگه ،الان یه روسری شده ۱۰۰ تومن ، بعد خانم زرنگ بازی در میاره ،بچه هاشم میندازه به جون خونه هر گل های گلخونه مامانم بود کنده بودن ، بشقاب دیوارکوب شکسته بود
شیر سماور باز کرده بود کل آشپزخونه و کابینت خیس شده بود
به جای اینکه بچه ش دعوا کنه
مامانمو دعوا کرده بود اگه بچم چیزیش میشد چکار میکردم :flushed::flushed:

منم قشنگ شستمش :neutral_face:

1 Likes

والا خوب کاری کردی،ادم اینجوری بخاطر محبت نمیاد میاد خوشگذرونی و تمام،نیومدنش از اومدنش بهتره

1 Likes

والا بخدا

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.