۲تا زلزله ۸ ریشتری😱😱😱

ماهم ماهی یک بار این جور ادما خونمون میان ک اب میریزن رو فرش یا وسیله کثیف خراب میکنن من فرشم نو خریدم یک ساله فقط دارمش رنگشم تیره هست ولی با این حساب ک خودمونم بچه نداریم ولی جاهای رنگ روشن بوده کلا لک شده هر وقت میان بعدش ک رفتن کلا من باید مبل رو ببرم تو ااتاق حال رو کلا جارو برقی بکشه از بس اشغال میریزن

2 Likes

باورکن دست کمی از زلزله نداشتن:confused:

اینقد عصبی شدم ،دوس نداشتم باهاشون حرف بزنم،خودمو با پسرم سرگرم میکردم،که حداقل ،قیافه اون زلزله هارو نبینم

1 Likes

بدبختیه اینجور مهمون داشتنی

بچه فامیل دقیقا کارش همینه ایش

منک چ فامیل اقام باشه چ فامیل خودم تادو بار شلوغی کردن بهشون هشدار میدم بار سوم بچه فامیلا خودمو ک دعوا بلند میکنم ک بچه دیگ تکون نمیخوره از جاش
فامیل اقا رو هم بارسوم بچه رو کشون کشون میارم پیش مامانش با لبخند میگم بچتو نگه دار این بار فلان کار رو کرد میزنمش :face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

شما بی رودروایسی کارتونو انجام میدی:smiley:

1 Likes

دقیقا خیلی حساسم رو وسایلم ک کسی دست نزنه یا خراب کاری نکنه
اوایل ازدواج ابروداری میکردم چیزی نمیگفتم دیدم نه نمیشه باید خودی نشون بدم این شد ک دیگ خجالت وشرمو گذاشتم کنار :rofl::rofl::rofl:

1 Likes

وای الان با تمام سلول های بدنم درکت میکنم
منم سرم اومده از این مهمان ها اونم از نوع جاری و بچه جاری
یعنی به حد مرگ عصبیم میکردن
منم دیگه رفت و آمد نکردم تا درست شد

1 Likes

میدونی من حس میکنم یه سری ها چیزی نمیگن از قصد هست
اخه جاری من تو خونه خودش نمیزاره بچه من دست به چیزی بزنه بعد بجه های خودشم جرات ندارن آب بخورن
اما میان خونه ما یعنی داغون میکنن مامانه هم انگار نه انگار

2 Likes

بزن تو سرشون :worried::joy::joy::joy::sweat:

2 Likes

توهم تلافی کن عزیزم بچه ببر خونشون مثلا چایی که یخ شد مطمن شدی اسیبی ب بچه نمیرسه چایی بزار جلوی پای بچت بزنه بزیزع رو فرش یا شکلات و شیرینی بده دستش خونش ب گند بکشه :grin::grin::grin:

1 Likes

والا با اون بچه هایی که من دیدم،مطمنم خونه اش داغونه.خودشم که عین خیالش نیس،بعدشم من میترسم برم خونشون باز به سرشون بزنه بیان:joy::joy::joy:

2 Likes

بچه که نیستن گودزیلان،بزنی هم میرن به پدرمادرشون میگن،وگرنه میخواستم گوش یکیشونو بپیچونم

1 Likes

:unamused::unamused::unamused::unamused:مرض دارن میان مهمونی میشینن و میخورن،حداقل رو اعصاب صاحبخونه راه نرن

1 Likes

همش مقصر مامانشون هست که بهشون تذکر نمی‌ده اوف

1 Likes

منم قصدم ترک رفت و امده،والا مگه مجبورم برای خودم جنگ اعصاب درست کنم

1 Likes

دقیقا،بچه برای هر پدرمادری عزیزه،ولی نباید باعث سلب آرامش واسه بقیه بشن

2 Likes

هر بچه ای اجازه داره خونه خودشون کن فیکون کنه و این وظیفه مامان ها هست ک‌وقتی میرن مهمونی کنترل کنن
وای بعضیا خونسرد وبیخیالن
من مهمون گیرم اومد رفتن ت اتاق خواب لاک کشیدن ب سرویس خواب و دیوار وقتی رفتن متوجه شدم در صورتی که مامان هاشون دوسه بار رفتن دید زدن

2 Likes

منم دلسترو ریختن رو فرشا ،ادکلن رو خالی کردن مادرشم مطمنم دیده،چون اومد قوطی دلسترو اشپزخونه،وقتی دیدم متوجه شدم نخورده ریخته رو فرشا
بنظرم اول باید اینجور مادرارو تربیت کرد بعد بچه

2 Likes

سری بعد حتما جلو‌مامانش تذکر بده اگر اومدن :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.