۲تا زلزله ۸ ریشتری😱😱😱

بیایید حرف بزنیم ،ببینین چی به سرم اومده که اینقد اعصابم خورد شده که راجبش گپ زدم
ی دوست خانوادگی داریم گفتن جمعه میاییم خونتون
اومدن ولی چه اومدنی،چشمتون روز بدنبینه ۳تازلزله باهاشون بود حالا یکیشون قابل قبول بود و قدرت تخریبش کم ،ولی دوتاشون واقعا ویرانگر بودن
پسرم همش ۲۰ ماهشه اینقد اذیتش کردن،نه حرف خوش حالیشون میشد نه تلخ،مادرشون هم عین مترسک بهشون چیزی نمیگفت:unamused::unamused:،تا اخرش بهشون گفتم بی تربیتا این بار بچمو بزنین منم شمارو میزنم:rage::rage::rage::rage:
اسباب بازیاشو داغون کردن،خونه ام از بوی ادکلن قاطی شده رفتن همشو ریختن رو خودشون:slightly_frowning_face::neutral_face::slightly_frowning_face:
یخچالم از دستشون روانی شده حالام داره آژیر میکشه:weary::weary::weary:
بنظرتون ادم بچه اینقد بی تربیت داشته باشه برای مهمانی و مسافرت بره درسته؟راهکارتون در مواجه با این زلزله ها چیه؟؟؟

12 Likes

ما خونه نیستیم :relieved:

5 Likes

خب اون مامانش اونجا چیکار میکنه؟ به شوهرت بگو جدی بهشون هشدار بده تا بشینن سرجاشون:face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

البته اگه اقای خونه بگه:rage:.بهش گفتم فقط ی بار دیگه بگی خونه اییم ،من خونه رو برای شما ترک میکنم:disappointed_relieved:

4 Likes

همسرم با اقای اونا بیرون بودن،من گرفتار شده بودم از دستشون
والا نمیدونم بعضی مادرا انگار به بچشون بگن نکن ازشون کم میشه،خیلی حالم ازش بهم خورد:unamused:
به همسرم گفتم دیگه با این خانواده رفت و امد نمیکنم والاااااا
نه زن میگریم نه زن میدیم:grin:

5 Likes

فک میکنن بذارن بچه هاشون آزاد باشن خیلی با کلاسن:face_vomiting:

2 Likes

یکی از فامیلا بچش وحشی بود هیچی هم نمیکفت هر وقت میخاست بیاد خونمون عزا داشتیم
یبار رفته بود خونه داداشش بچش توپ پرت کرده بود لوستر نوشونو شکسته بود زن داداشه هم عصبانی شده گفته تا وقتی بچت ایقد بی تربیته و نمیتونی کنترلش کنی نرو خونه مردم:rofl::rofl::rofl:و دیگه نرفت اونجا
همیشه ماهم ددس داشتیم اینو بهشون بگیم

10 Likes

والا مرزای خنگی رو رد کردن،بقران یعنی کم مونده بود از دستشون گریه کنم،ولی زنه خودش ریلکس انگار نه انگار

2 Likes

والا حقیقتو گفته،راحت شده از دستشون،بنظرت یعنی این پدرمادرا نمیدونن بچشون مناسب مهمونی نیس؟یا واقعا از دید اونا نرمالن ما وحشی میبینمیشون

2 Likes

وای چقدر حرص خوردم! من اینجور موقع ها دعواشون میکنم همه چیزم ازشون میگیرم بلکه مادرش بهش بربخوره پاشه بره دیگه هم نیاد

2 Likes

منم اینقد عصبی شدم تعارف نکردم شام بمونن،اسباب بازیارو هم جمع کردم،والا چندباری هم به بچش گفتم بی تربیت و پررو،ولی خب اون اصن براش مهم نبود،بدم میاد از اینجور ادما
بچه خونه خود ادم هر غلطی هم بکنه عیب نداره ولی خونه دیگران اصلا معنی نداره اینقد ازاد باشه
باورمیکنی هرچی ادکلن داشتیم استفاده کردن بووش که میاد پدرمادرشون چیزی نمیگفتن منم روم نشد چیزی بگم:neutral_face:

4 Likes

اونا براشون مهم نیس
حس مسولیت نمیکنن نسبت ب بچه خونه ی دیگران .

حالیشون نمیشه مردم تحمل بچه ی بقیه رو ندارن یه مشت گاون خلاصه

1 Likes

واقعا گاون

2 Likes

من چندسال پیش مجرد بودم یه مهمون اومد دوتا پسر شر داشت همینجوری که میگی همه چیزو ریختن به هم مادرشونم هیچی نمیگفت.بلند شدم چادر نمازای مامانمو اوردم بچه هارو بستم به صندلی ! مادرشون زود اومد که بازشون کنه نزاشتم گفتم اون موقع که شلوغ میکردن باید بلند میشدی
خلاصه که قهر کرد رفت
بماند که بعدش مامانم جرم داد ولی دلم خنک شد :joy::joy::joy:

9 Likes

آیییی دمت گرم،خب سوزوندیش،واقعا بعضی پدرمادرا حقشونه باهاشون بد برخورد بشه،منم دوس داشتم گوش یکیشونو بپیچونم ولی حیف میگفتم میره میگه زشته

3 Likes

الان خودم پسر دارم و معمولا پسرا شیطون میشن خودم باید حواسم باشه باعث آزار دیگران نشه
نمیفهمم بعضیا چجوری خودشونو میزنن به اون راه

3 Likes

منم پسر دارم مثل شما میگم شیطون میشه،ولی حداقل جایی میرم خودم مواظبشم خرابکاری نکنه،یا ی چیزی میگم ،صاحبخونه حس نکنه مترسکم

3 Likes

آفرین دقیقا همینطوره
آدم باید خودش بچه رو کنترل کنه اگه نکردی پس صاحبخونه هرچی گفت و هرکاری کرد نباید ناراحت شی

3 Likes

:joy::joy::joy::joy: واقعا گفتم زلزه اومده

4 Likes

معلوم نيس چقدر عصبيت كرده :joy:
وتي قيافت جلو مامانش كه داشتي خودتو كنترل ميكردي ديدني بود :joy::joy::joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.