۱ سانتی متر بقایا بعد از سقط کورتاژ می خواد؟

بچه ها من دوهفته پیش سقط تو ۸ هفته داشتم که بعدش رفتم سونو گفت ۱۵ میلی متر بقایا داری . دکترم قرص سایتوتک ۶ تا بم داد خوردم . یکم خونریزی دوباره پیدا کردم . چند روز بعد رفتم بتا چک کردم ۱ بود . خیالم راحت شد گفتم حتما دیگه کامل دفع شده که بتام اومده پایین . امروز گفتم بذار برم برا اطمینان یه سونو واژینال هم بدم که رفتم . اول دکتر سونو گفت هیچی نداری ولی خیلی اسپاسم داری به دلم نچسبیده بذار دوباره سونوت کنم . دوباره که سونو کرد گفت ۱۰ میلی متر باقی مونده . ولی ضخامت رحمم ۹ میلی متر بود و گفت خیلی زود رحم و تخمدانت آماده بارداری مجدد شده و گفت یه فولیکول غالب ۱۸ هم داری . حالا به نظرتون کورتاژ کنم ؟ نمیشه با پریود بعدی بیاد بیرون ؟

به نظرم صبر کنید تا با پریود بعدی بیاد بیرون اگر نیومد به پزشک تون مراجعه کنید
فعلا جلوگیری داشته باشید تا بدن تون آمادگی لازم رو به دست بیاره. یادتون باشه جلوگیری طبیعی روش جلوگیری نیست

ممنون از راهنماییتون

1 Likes

عزیزم من با پریودم اومد بقایام
چون میخاستم کورتاژ نشم دوتا پریود شدم بعد رفتم دوباره سونو گفت اومده

مال شما چند سانت بود؟

1 Likes

حدود ۱ سانت
دقیق بهم نگفت

چرا سقط كردين عزيزم؟

نه گلم‌کورتاژ لازم نیست با پریودت دفع میشه کامل

واااای چه خوب . خوشحالم کردین

1 Likes

قلب تشکیل نشد گلم خود دکتر گفت گفت باید سقط کنی . من بازم یه هفته بیشتر صبر کردم ولی نشد و بعد کم کم لکه بینی و درد پیدا کردم

1 Likes

يعني ساك و جنين هم مشاهده نشد عزيزم؟؟؟

چرا . هم ساک دیده شد . هم جنین . هم کیسه زرده

خوب پس چرا سقط شد؟:pensive:
كي سقط شد؟
از كي خون ديدين؟؟؟

الهی عزیزم
ان شاءالله بارداری بعدی سالم گلم

من نه خودم تا حالا سقط داشتم نه تو خونواده خودم و شوهدرم کسی تا حالا سقط داشته . یه ضدحالی خوردم که حدوحساب نداره . هنوز تو شوکم

چند روزتون بود كه لك ديدين ديگه عزيزم؟

همین دیگه . تو شش هفته رفتم سونو . دکتر گفت قلبش تشکیل نشده . اصلا نه درد داشتم نه خونریزی . هپارین بم داد گفت دو هفته دیگیگه دوباره برو سونو . دوباره رفتم تشکیل نشده بود . قرص داد برای سقط . من نخوردم . گفتم یه هفته دیگه هم صبر می کنم . اما بعد از یه هفته هم نشد . بعد خودم یه مسافرت رفتم یکم فعالیت کردم تا خود بخود سقط بشه

ميگم چند روزتون بود كه لكه ديدين عزيزم؟
منم شش هفته رفتم گفتن هنوز زوده برا قلب ولي جنين و كيسه مشاهده شد
پس فردا بايد برم برا قلبش
الان هفت هفته و پنج روزمه
دارم از استرس ميميرم
تو هفته ٧ لك ديدين؟

بعد از مسافرت که کلی بالا پایین رفتم موقع برگشت تو ماشین لک دیدم تا شب هم خونریزی پیدا کردم و دفع شد ولی بقایا موند و آخرش مجبور شدم قرص بخورم که بازم فایده نداشت

من خيلي ميترسم😔

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.