+۱۸😁😁😁 بیاین

خودتونم بودین بااون صداها همین فکرو میکردین:zipper_mouth_face::joy:

1 Likes

منم ندیدم ولی صداشو شنیدم اولین خونه ای که اجاره کرده بودیم بعدعروسیمون دوطبقه بود ماطبقه پایین بودیم از آشپزخونمون یه به طبقه بالای روشنایی داشتن پنجره اتاقشون به سمت روشنایی بود حالا حین عملیات صداشون میومد خیلی هم واضح بود بعدشم صدای آب حمومشون:joy::joy::joy:

7 Likes

این بلا سر منم اومده :sneezing_face::sneezing_face::sneezing_face::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:

1 Likes

خیلی حس بدیه :expressionless:
فک کن هنوزم مجرده اون برادرشوهرم :rofl:

2 Likes

دیده نشدم ولی دیدم:joy:(البته من کاری نکردم هنوز ک کسی ببینه)
اولای عقد آبجیم بود منم مسافرت بودم با دوستام بعد اینا رفته بودن تو اتاق من
منم ک بی خبر اومدم خونه و رفتم تو اتاق و آبجیم جیغ کشید منم درو بستم:no_mouth::neutral_face:

4 Likes

برا خودم پیش نیومده ولی منم بیشتر صداشو میشنونم خونمون آپارتمان هستش همسایه بغلی خیلی صداشون میاد بیشتر موقع ها هم نزدیک صبح معمولا قبل این که شوهرش سر کاربره نزدیکای ساعت ۷ اینا

4 Likes

اقا عکس پروفایل تو عوض کن میترسم:joy::joy::joy:

2 Likes

واسه منم مجرده :face_with_head_bandage:
یکسال ازم بزرگتره

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:همه میگن والا من نیت کردم تا حامله نسم و پروفایل بارداری نزارم عوض نکنم:crazy_face::crazy_face::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Likes

خدایا همین امشب حامله شه:running_woman::running_woman::running_woman::joy::joy:

2 Likes

:grin::grin::grin:همه دعا کنین حامله شم تا پروفم عوض بشه:laughing::laughing::laughing:

3 Likes

حالا همگی باهم… خدایا هی الحامله الحامله الحامله عکس پروف ترسناااک ترسناااک:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:ان شاالله خدا دعاتونو بشنوه:face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

انشالله :kissing_heart: :kissing_heart:

1 Likes

فدات بشم:heart_eyes:

1 Likes

خدانکنه عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart::heart::heart:

1 Likes

ینی لخت بودید؟

1 Likes

اخ ترانه چقد خندیدم فک کردم داره تصویری با شوهرش این کارو میکنه:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

من تاحالا ندیدم کسی هم ما رو ندیده ولی تو اون وقت خیلی زنگ زدن یه بار دوستش بهش زنگ زد شوهرم نفس نفس میزد جواب داد دوستش گفت چرا انقد خسته ای از پله ها بالا رفتی وای خنده م گرفت شوهرم با دست دهنمو بست تا صدام نیاد:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.