۱۳ روز تاخیر و بی بی چک منفی

سلام من این ماه داروگیاهی خوردم دوفاستون هم خوردم از روز۱۹تا۲۹(ازروز۱۸تا۲۸باید میخوردم شب اول فراموش کردم)الان۱۳روز ازموعدم و۱۴روز ازقطع دوفاستون میگذره دیشب بی بی چک زدم یه خط خیلی کمرنگ درحدی که باچراغ قوه دیده میشه افتاده صبحم دوباره زدم منفی شده…چیکارکنم کسی تجربه ای داره؟امکان بارداریم هس؟نمیدونم چیکارکنم دارم دیوونه میشم یعنی بخاطر دارو گیاهیاست؟

1 Likes

@hakimi

به نظر من ازمایش بدین خیالتون هم راحت میشه به بی بی چک نمیشه اعتماد کرد

2 Likes

اصلا دوس ندارم ازمایش بدم ناامید بشم

انشالله به حق این روز عزیز مثبت میشه

1 Likes

سلام عزیزم
همون طور که فاطمه جون فرمودن باید حتما آزمایش خون بدید تا مشخص بشه

1 Likes

این بلاتکلیفی که بدتره همش استرس دارین و اگر باردار باشین برای جنین مضره
ممکنه به لکه بینی یا خونریزی بیفتین و فکر کنین پریودیه اما مثلا خدایی نکرده جنین در خطر سقط باشه باید بدونید که اگر به لکه بینی افتادین دارو مصرف کنید تا سقط نشه

2 Likes

خانم حکیمی بنظر شما باوجود بی بی چک منفی چقد احتمال بارداری هس؟؟؟

عزیزم با این همه دارویی که استفاده کردی احتمالا هورمونای بدنت ریخته بهم.
بهتره یه آزمایش بدی خیالت راحت شه بعد بری دکتر.
به نظر من بی بی چک منفی باشه آزمایشم منفیه

2 Likes

بی بی چکا خیلی خطا دارن ماله من بی بی چکم مثبت شد ولی ازمایشم منفی

1 Likes

بله احتمال بارداری هست چون اصلا نمیشه به بی بی چک اعتماد کرد مخصوصا وقتی منفیه

1 Likes

ممنون ازپاسخگویی تون خانم حکیمی من میخاستم الان برم ازمایش قبلش رفتم دسشویی که یباردیگه بی بی چک بزنم که دیدم یه ذره لکه اومد برام دیگه راحت شد خیالم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
اگر خونریزی تون مثل قبل نبود یعنی به صورت لکه بینی بود حتما آزمایش خون بارداری بدید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.