ی هفته مونده ب موعدم🥺🥺

اگر تنبلی داشتی که زودتر نمیشدی عزیزم اگرم تواقدامی زود شدن پریود یعنی دحمت داره اماده میشه،برای،باروری جای نگرانی،نیست

1 Likes

من تنبلی ندارم همیشه سر موقع پریود میشدم ممکنه بازم بااینکع سر موقع پریود میشم کیست داشته باشم ؟؟؟

1 Likes

دو سه روز ک چیزی نیس شاید فعالیت زیاد داشتی یا هورمونات تغییر کردن

چ بدونم آخه اولین بارم بود گفتم شاید ربطی داشته باشه
توکل ب خدا

نه دقیق ماه بعد باردار شی …منظورم اینه خیلی تلاش دارن برای بارداری و خیلی زود باردار میشی نهایتش ماه بعد ترش…

1 Likes

من اصلا تنبلی ندارم و همیشه با اولین اقدام باردار میشم و دوماه قبل از اینکه باردار بشم پریودم ی هفته جلو می افتاد …تو هم مث من شدی

1 Likes

بخدا منم عزیزم نمیدونم شاید هم بارداری شیمیایی بود پریده :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

1 Likes

باردای شیمیایی حداقل باید پری عقب بیوفته ن اینک مونده ب پری بدون هچ علایمی پری شم

1 Likes

توکل ب خدا…فقط نگران نکنه پریم بی نظم بشه

1 Likes

چی بگم آخه منم درست مثل تو موندم میگم شاید لقاح انجام شده ضعیف بوده پریود شدم توهم مثل من

2 Likes

من روزای تخمک گذاریم اخرش 11 این ماه بود نمشه ک لقاح ب همین جوری تشکیل بشه

1 Likes

۱۱ اسفند یا فروردین

1 Likes

فروردین

2 Likes

تخمک گذاریت کی بوده و از اخرین پریت چقد گذش

1 Likes

نه اون وقت نمیشه واسه من تو اسفند ماه بود

1 Likes

من بیشتر اوقات نامنظم دارو نخورم نمیشم موعودم ۶ اسفند شده بودم زد ۴ فروردین پریود شدم

1 Likes

میگم دیگ لقاح ب این زودی شکل نمگیره
ان شاءالله ک دامنت زودی سبز شه:heart_eyes:

1 Likes

مادر شوهرم میگف وقتی‌زن زودتر از وقتش پریود بشه ینی رحمش میخواد اماده بارداری بشع،از چند نفر دیگم شنیدم ماهی ک ایطور شدن ماه بعدش باردار شدن،بچه میخوای؟

2 Likes

نمیشه خیالت تخت …:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

من بهمن ماه و اسفند مث تو، ی هفته زود تر پری شدم و غصه خوردم خیلی اما الان از پریم نزدیک ب ی هفته میشه گذشته و احتمال میدم ک باردارم :heart_eyes:انشالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.