ی سوال دارم درباره میزان قند تو بارداری

من آزمایش دادم قند ناشتام ۹۵ بود و دو ساعت بعد از غذا ۱۲۰ بود…دکترم میگه قندم بالاست…
نظرتون واقعا قندم خیلی بالاست…
در صورتی که با دستگاه قند خون تو خونه قند ناشتا مو اندازه گرفتم همون ۹۶ نشون داد…بعد ی کیک و آب میوه خوردم دیگه چیزی نخوردم تا دو ساعت بعد که دوباره اندازه گرفتم قندم از ۹۶ با ۵۱ رسیده بود…

قند نرمال واسه بارداری 75 تا 90 هستش… حتما بالاس که دکتر گفته. باید بیشتر مراقبت کنی عزیزم

عزیزم چیزایی که توشون قند زیاده سعی کن کم بخور

عزیزم خیلی،بالاست مراقبت کن.،دوست من ۱۲۵بود بستریش کردن . وقتی،میتونی رعایت کنی، چرا نکنی.اگر،میخوایی بچه سالمی داشته باشی باید این
دوره رو به خوبی،سپری،کنی. بارداری،خیلی مراقبت نیاز،داره

مراقبم…من اصلا لب به شیرینی جات و چیزای شیرین نمیزنم…برنجم نمیخورم…نمیدونم چرا بالاست

من اصلا نمیخوام…میشه از استرس قند بره بالا

عجب شانسی دارم…از توکسوپلاسما تموم شدم…حالا خوردم به قند…:sob::sob::sob::sob::sob::sob:

چی چی ؟ :flushed::thinking: ابجی فارسی بگو والله من نمیدونم این چی چی هست

خواهرم سعی کن با ورزش و نرمش ملایم قندت رو بسوزونی اگر،میتونی پیاده روی کن

منم آزمایش دادم۹۲بودناشتا.بنظرتون بارداربشم خوب نیس؟واسترس بیخودی وحرص زیادمیخورم میشه ازاین باشه؟

توکسوپلاسما… آبجی بخدا فارسی…خانوم حکیمی مطالبشو دربارش گفته… ی نوع عفونت خونی …

میگن از استرس هم قند بالا میره…واسه ادم عادی ناشتا ۹۲ نرمال…واسه بارداری یکم باید کمتر باشه…

اهان باشه خیلی تشکرازجوابت :rose::rose::rose:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.