ی سوال تلنگری🙂

اگه قرار باشه همه دنیا خراب بشه ولی به شما بگن میتونی خودت و یه نفر دیگه نجات پیدا کنی اون ی نفر چه کسیه!؟
در واقع کسی که تا آخر فقط با اون باشید

1 Likes

من یکی که فرصت خودم رو شوهرم انتخاب میکنم

2 Likes

مهسا خانوم نظر تو چیه :wink:

2 Likes

والا من میگم شوهرم اون همیشه سختی کشید هرچقدرم بعضی وقتا ازش ناراحت باشم ولی سر عهدم و عشقم هستم تا الآن با همه چیش کنار اومدم و کمکش کردم حتی تو شرایطی که خانواده اش انداختنش بازداشتگاه ولی من سریع با یه تماس آزادش کردم… دست خودم نیست من بلانسبت مثل سگ با وفا هستم

2 Likes

به به به این عشق

3 Likes

مرسی عزیزم. شما چطورید؟

2 Likes

همه کسم پســــــرم

3 Likes

سخته نمیدونم :expressionless:

3 Likes

خوبم مرسی

2 Likes

یه نفر فقط؟ :neutral_face: من هیچکی خودمم هیچ جا نمیرم

4 Likes

اون فرصتا رو به کی میدی

3 Likes

من باشم یا پدر و مادرم و دوتا برادرم و همسرم اگر قرار باشه فقط یکی از اینا رو باخودم همراه کنم ترجیح میدم منم باهاشون بمونم چون واقعا بدون اعضای خانواده زنده نمیمونم بخصوص مادرم چون تک دختر هستم من و مادرم به هم خیلی وابسته هستیم

4 Likes

برای من عزیز زیاد هست که بدون هرکدوم طاقت نمیارم ترجیح میدم نه خودمو نجات بدم ن کس دیگه ای

5 Likes

سخته واقعا سه تا خواهرام تک برادرم پدرم همسرم زن بابام هستن والانم دخملم با دوستا موافقم منم ترجیح میدم بتونم بمونم کنار اونایی بدونشون زنده نیستم

2 Likes

هرکی خواست میدم بهش،ولی من نمیتونم بدون خونوادم و همسرم بمونم اونجوری اگه خودمم نجات بدم باز با یه مرده فرقی نمیکنم

5 Likes

من ترجیح‌میدم با همه عزیرانم بمونم زیر آوار تا فقط یکیشونو واسه خودم داشته باشم

5 Likes

من یکی نظرم عوض شد ی موشک ور میدارم میرم مریخ با خونواده :grin:

1 Likes

هر چی فک کردم دیدم باز هم همسرم.
همسرم تنها کسیه که واقعا بدون من نمیتونه زندگی کنه
و البته اگه اون انتخابم نباشه منو میکشه :sweat_smile:
بقیه افراد خانواده، هر کدوم نجات بدم بازم بدون بقیه نمی تونن دوام بیارن.
البته اگه دخترم هم باشه، اونموقع از همسرم میپرسم بمونیم یا همه بریم. احتمالا میگه همه بریم. میدونم اونم براش هر دوی ماست.

3 Likes

بجای نجات دادن خودم شوهر دخترمو نجات میدم

2 Likes

فاطمه منظور تو نفهمیدم زن بابام گفتی ؟؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.