ی دیقه بیاین

سلام… بچه ها من بازم داره حالت تهوع هام شروع میشه چیکار کنم دیگه ۲۳هفته ام ی هفتس صبا اسید معدم میزنه بالا و خیلی خیلی ببخشید فقط با معده خالی عوق میزنم وقتیم میام صبحونه بخورم تو لقمه دوم دیگه بالا میارم ینی چی اخه :sob:

10 Likes

دقیقا با اینکه شش هفتم داره تموم میشه حالم خیلی زاره

3 Likes

من از ۷ هفتگی تا تقریبا ۱۸ افتضاح بود حالم تازه بهتر شده بودم ک الان ۲۳هفته ام باز شروع شده انگار ی چیزی تو گلومه داره خفم میکنه

2 Likes

ببخشا اینو میگم شوهرت چجور راضی شد که بچت دختره

2 Likes

فقط خدا میدونه چیا کشیدم و میکشم …گپ جدید زدم بیا اونجا

2 Likes

اون قرصایی که بچه ها گفتن بخور خوردی
دو تا قرص با هم بود؟

2 Likes

کدوما …واسه حالت تهوع ام ک دکتر فقط دمیترون و اندانسترون داد ک اونا تاثیری نداره اصلا

1 Likes

من از اول تا آخر بارداری اینجوری بودم

2 Likes

من دیگه زایمانمه، امروز صبح کلی اسیددبالا آوردم. دیشبم از شدت سوزش مری و معده از خواب پریدم :tired_face::tired_face::tired_face: توی حاملگی این چیزا چرا نداره فقط باید تحمل کرد :sob::sob::woozy_face::woozy_face:

3 Likes

چ بددددد:fearful:

1 Likes

اندانسترون بخور
تا روزی سه تا مجاز هستی

2 Likes

ای بابا :no_mouth::expressionless::no_mouth::expressionless:

2 Likes

عیب نداره عزیزم منم تا ۶ماهگی همینطوری بودم و حبوباتم ک کلا تا اخر حاملگی میخوردم معدم بهم میریخت تانمیرفتم دکتر خوب نمیشدم

2 Likes

وای خیلی حالت تهوع سخته
من یبار تو بارداری فقط بالا اوردم ک اونم شکمم بزرگ بود یه جوری خعلی سختی بود وای خدا خعلی سخت بود

4 Likes

لیمو بو کن
یه مقدار خیلی کم زنجبیل بخور
همینقدر بلدم:sweat:

3 Likes

از این بیسکوییت ترد ا هست از اونا ناشتا بخور.یا اینکه نون لواش بزار خشک بشه خالی بخور.عالیه واسه حالت تهوو

2 Likes

انبه هم خوووووبه

3 Likes

هنوز تو فریزر داری یا تموم شد؟

3 Likes

اره اثری نداشت برام

2 Likes

هنوز فریزری هارو باز نکردم ک
ولی تو یخچال دارم بازم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.