یک سال از پر کشیدن فرشتم گذشت

:cry::cry::cry::cry::cry:

1 Likes

اوووخ دردم گرفت⁦(´;︵;`)⁩⁦(´°̥̥̥̥̥̥̥̥ω°̥̥̥̥̥̥̥̥`)⁩خدا بهش صبر بده

2 Likes

عزیزم هیچ کلمه ای نمیشه تسلی داغت بشه.ان شاء الله خدا کمکت کنه.
خیلی متنت قشنگ بود کاش منم یاد بگیرم مثل شما تو سختی های زندگیم صبور باشم

1 Likes

الهی فدات ایشالاجاش برات پربشه عزیزم

2 Likes

عزيزم من ك نميدونم چيشده ولي اميدوارم ديك اون اتفاق برات نيفته با ارزوي بهترينا

3 Likes

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم منم مثل تو بچمو از دست دادم روزی نیست که بهش فکر نکنم خدا بهت صبر بده

1 Likes

عزیزم …ایشالا خدا بهت صبر بده …و بزودی یه نی نی سالم و خوشگل جاشو برات پرکنه …ایشالا برات بهترین آرزو میکنم

2 Likes

ماری جان. من نمیدونم جریان چیه و ازت نمی پرسم . اما از خدا میخوام ارامشی به قلبت بده، همیشه خنده رو لبت باشه. :kiss::kiss::kiss::kiss:

1 Likes

اخ اخ داغ دل منم تازه شد منم دقیقا پارسال همین روزا بود که …:sob::sob::sob:بچهم الان بود ۶ ماه بود:pensive::pensive:منم مثل شما به هیچکس نگفتم توی تنهایی خودم سوختم و گریه کردم مردم وزنده شدم.هنوزم که یکسال گدشته نگفتم به کسی

1 Likes

عزیززززمممم:cry::cry::cry::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::cry::cry::cry::cry:

2 Likes

اخ الهی قربون تو بشم خواهرم که اینقدر مهربونی

2 Likes

:disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.