یک باگ از گوشی پوکو x3 پرو

شانس ماست اینم:woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

1 Likes

.
خانوما من با این لینک ک گذاشتم و کلیپ رو دیدم تونستم نت گوشیم رو درست کنم:heart_eyes:
و چندتا باگ دیگه هم با تنظیماتی ک میگه برطرف میشه
شاید به شماهم کمک کنه

.

3 Likes

منم پوکو دارم اما سری m نتش سالمه و مشکل نداره راحت وصل میشه ب وای فا…بنظرم از سامسونگ بهتره بعد چن ماه هنگ‌میکنه …واینکه سامسونگ ال سی دی ایش بسوزه دو هزارم ارزش نداره چون کل قیمتش رو ال سی دیشه …گوشی رو با گارانتی بخرید از شرکت که از خرابی داشت بتونین پس بدین

1 Likes

سری m چطوره راضی هستی؟
فرق خاصی با x داره؟

من خودمم به نسبت سامسونگ ک قبلش داشتم از این بیشتر راضی ام

اره خوبه ولی واسه من ۶۴ حافظه اش با رام ۴ مدلش نسبت ب گوشی شما پایین تره …ولی خب تا الان مشکلی نداشته …راستش فرقشو نمیدونم‌زیاد چون منم تازه خریدم قبلش نوت۸ داشتم

1 Likes

سری m هم پرو‌ داشت ولی دیگه‌ سادشو خریدم چون فرقش تو حافظه اشه …و انتن دهی 5G …ولی بنظرم خوبه

1 Likes

آها به خوشی استفاده کنی عزیزممم

1 Likes

قربونت ممنون گلم

1 Likes

سلام منم یه ماهی هست ردمی 9 گرفتم خیلی راضیم فقط نتش باید یه دفعه خاموش کنم به وای فا هم وصل میشه

1 Likes

سلام عزیزم مشکل نت رو میشه درست کرد من دیشب درستش کردم
توی نت سرچ کنی پیدا میکنی
یه لینک هم بالاتر گذاشتم توی اونم آموزش میده اگر خواستی ببین

2 Likes

تیام‌نگران نباش .نمیخواد خودتو اذیت کنی ببر بده بیرون برات ریستش کنن درست میشه .الانم خودت دسکاری کنی درس میشه ولی ی جا دیگ اذیتت میکنه .ریست کن خیالتم راحت شه

1 Likes

مرسی برم ببینم

1 Likes

مررررسی عزیزم:heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

من ریست کردم درست نشد ک 🥲

1 Likes

بیرون انجام داد برات ؟؟

نه خودم

1 Likes

باید ببری موبایل فروشا انجام‌بدن

فکر نکنم با ریست درست شه چون گوشی نو هستش چیزی روش نریختم ک بخواد ویروسی اینا بشه
البته من الان مشکل نتم درست شد
مشکل منوی صفحه هم فعلا درسته تا بعد ببینم چطور میشه

همون کلیپ رو ک لینک گذاشتم ببین
و انجام بده
مشکل نتت درست میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.