یکی بیاد دلداریم بده

خیلی درد دارم چکا کنم خسته شدم از شقاق مقعد

2 Likes

برو دکتر دارو بده خوب بشی

رفتم شیاف بهم داد و پماد و چند روزی خوب شد ولی الان دیگه خیلی بدتر شده

2 Likes

پماد آنتی هموروئید استفاده کردی؟

استفاده کن مدام تا خوب شی

خیلی درد دارم هرموقع گلاب به روتون مدفوع کنم تا ده ساعت بعدش درد وحشتناک دارم میمیرم و زنده میشم دیگه بریدم

آب و مایعات زیاد بخور ک اذیت نشی

آره پمادش ک اصلا بهم نساخت و کل پوستم ملتهب میشد شیافش باز پوستم خوب بود ولی زخمه خوب بشو نیس الان بدتر شده دیگه

عزیزم مواظب تغذیه ت باش . یه مدت غذای کم حجم بخور . از خوردن غذای تند و شور و ادویه دار پرهیز کن .

اصلا مدفوعم خیلی سفته خیلی ببخشید تا خودم نکشمش بیرون در نمیاد از درد زایمان بدتره بخدا

1 Likes

میگن پماد ام جی خوبه. شاید ب تو بسازه

الان همه ی فکرم اینکه چطور زایمان کنم با این وضعم وحشت دارم از زایمانم

شربت منیزیوم بخور . مایعات کاهو و آلو بخور . از خوردن غذا اای پر حجم و نفاخ دوری کن .

شربت منزیم تو بارداری ضرر نداره؟

1 Likes

غذا زیاد بخور…آبم زیاد بخور. غذا ک کم بخوری دیر دستشوییت میگیره .خیلی ببخشید مجبورم واضح بگم تادستوییت بگیره خشک و سفت میشه. ولی اونجوری زود زود دستشویی میری… نمیزاره ب این درجه برسی… حتماااا سبزیجات کاهو و کلم و… مصرف کن… خرما و… مصرف کن

1 Likes

همه ی ترسم. از اینه اگ موقع زایمان مدفوع داشته باشم که میمیرم از درد الانشم با کلی آب ریختن و تو وان نشستم یکم خودمو آروم میکنم اونموقع ک نمیزارن بری تو وان تا بخیه نکنن

دکترا با این مشکل قبول نمیکنن سزارین کنن؟؟

نخور اگه بارداری . با دکترت مشورت کن. اما مصرف سبزیجات و کاهو مفیده. میوه سیب پخته بخور . آلو بخور فوری روان میشی .

نمیدونم عزیزم

الهی خدا بخیر کنه خیلی خسته شدم هنوزم تو 6 ماهم بچه یک سال و یک ماهه هم دارم همش چسبیده بم دارم دیوونه میشم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.