یکی از بامزه ترین و خنده دارترین خاطره هاتون

مرسی همچنین

1 Likes

ممنون از تگت
تنها چیزی ک تو ذهنم اومد این خاطره ای ک میخوام بگم بود اما اصلا خنده دار نیس گریه داااره:worried::face_with_head_bandage:
من و همسرم تو دوران دوستی یه شب با مامانم رفته بودیم لب ساحل و زیرانداز پهن کرده بودیم نشسته بودیم ک یهو من جیشم گرفت:no_mouth::pensive:
و ما میرفتیم از ساعت ۹ شب مثلا تااا ۱۲ یا حتی ۱ شب
و من خودمو انقدر نگه داشتم اون شب عفونت ادراری و کلیه درد گرفتم
اومدیم خونه اصلا دستشوییم نمیومد گلاب ب روتون
خلاصه مامانم دعوام کرد ک چرا زودتر نگفتم که جمع کنیم پاشیم بریم منم دلم نمیومد چون یک دقیقه هم برام یک دقیقه بود پیش عشق جان:heart_eyes:اما میخواستم ازونجا بلند شم هر لحظه خیال میکردم الان میریزه ابروم میره
بعد برا شوهرم تعریف کردم یعالمه ناراحت شد

1 Likes

خواهش می کنم گلم
عزیزم انشاالله زنگیتون شیرین تر از عسل باشه پایدار باشید :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

قربونت ممنونم عزیزم:heart_eyes::rose:

1 Likes

ختم بابابزرگم بودزمستون هم بود ،یکی از اقوام اومد گفت خدا صبر بده خدا بیامرزه ،منم هم گریه هم سردی هوا باعث شده بود بلرزم ،اومدم بگم ممنون خدا اموات شما بیامرزه ، اما گفتم ممنون خدا امواتت نیامرزه :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

2 Likes

عزیزم ک ی ر نه ،دنبلان درست تره :grin::neutral_face:

2 Likes

همون دیگه تر زدم آبروم رفت:roll_eyes:
اسمشو بلد نبودم

:grin::grin:اشکال نداره
حالا اگه بابای من و شوهرم بودن منو کشته بودن :neutral_face:

1 Likes

یادم نمیاد :face_with_head_bandage:

1 Likes

اونا که اصلا انگار هیچی نشنیدن :grimacing::grimacing::grimacing:

شوهرمم حسابی حالمو گرفت

1 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

:joy::joy::joy:ای وای بعد چه واکنشی نشون داد

خدارحمت کنه پدربزرگتون عزیزم :heart::heart:

اشکال نداره گلم خاطرات بخون هرموقع یادت اومد تعریف کن :heart:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

اشکال نداره گذشته ها گذشته :grin:

2 Likes

بنده خدا شوکه شد چند لحظه همینجوری نگام کرد منم مثل بز نگاش میکردم :neutral_face:بعد خودش گفت من برم دیگه و رفت :grin:

خدا اموات شما بیامرزه :heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.