یکساله اقدام میکنم حامله نمیشم

سلام دوستان من یکساله اقدام میکنم همه آزمایش ها دادم سونو دکتر میگه همه چی خوبه شوهرم آزمایش داده مشکلی نداره ولی حامله نمیشم خیلی کلافه ام چیکار کنم

عکس رنگی و pctهم دادی؟

سلام عزیزم
بعد از یک سال اقدام بی نتیجه باید به پزشک مراجعه کنید تا براتون داروهای محرک تخمک گذاری تجویز بشه
یکی از مهم ترین دلایل باردار نشدن استرسه، اگر بتونید استرس رو از خودتون دور کنید احتمال بارداری افزایش پیدا می کنه. بهتره عکس رنگی هم انجام بدید.

1 Likes

اول یه دکتر متخصص زنان خوب انتخاب کن که کارش خوب باشه برو زیر نظرش بهش بگو که یکسال تو اقدام بودی باردار نشدی بگو واسه زود باردار شدنم اومدم پیش تون تمام مدارکات آزمایش هایی هم که داری ببر با خودت تا دورنگاه کن واسه ات قرص تحریک تخمدان میده اگه عادت ماهیانه ات برج تا برج باشه پس بعداز مصرف قرص تحریک تخمدان همون برج باردارمیشی اگه واقعا مشکل نداشته باشی و استرس از خودت دور کن توکل بخدا داشته باشه زود باردارمیشی فقط باید خودت بری زیرمتخص زنان خوب

سلام عزیزم نه عکس رنگی نگرفتم
دکترم میگه هیچ مشکلی نداری

خب پس استرس داری

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.