یه چیزیم میشه هااا

:sob::sob::sob::slightly_frowning_face:وای وای وای خیلی ناراحتوشدم

3 Likes

نازی با حرفات اشکم بیشتر شد:sob:چقدر قشنگ نوشتی :pensive:ای خدا میشه ماهم مامان بشیم …

2 Likes

ممنون از دعای قشنگت سعی میکنم خودمو نبازم :pensive:
خدا بزرگه ولی تو تنهایی دیگه نمیتونم خودمو کنترل کنم

2 Likes

وقتی از ته ته ته ته دلت لرزید و شکست بدون خدا بی جواب نمیذاره دلتوپر میکنه از یه فرزند سالم و صالح …
من به چشم دیدم …

ایشالاتوام به دکتر دوا نیاز نداشته باسی خدا کمکت کنه فقط

2 Likes

مرسی عزیز دلم الهی امین …الهی همیشه موفق باشی بچه هات عاقبت بخیر شن :pray:

2 Likes

سخته نمیسه گفت حالت عینه قبل باشه ولی سعی کن به یدونه دخترت فکر کنی که حداقل اونو داری خیلیااااا همونم ندارن که وقتی دلشون گرفته برن یه گوشه میوه ی درونشونو بغل کنن بوش کنن حسش کنن و بیصدا اشک بریزن …
خدا ارحمن الراحمینه …

1 Likes

خدا رو شکر که دخترمو دارم ولی اگه ادم ده تا هم داشته باشه ولی هر کدوم جای خودش افسرده شدم همش دخترمو سرگرم میکنم خودمم تو تنهایی خودم

1 Likes

ایشالا به زودی باردار میشی باز غصه نخور عزیز دلم …

1 Likes

ممنونم عزیزم چقد حرفات بهم ارامش داد خدا گل پسرتو و تو دلیتو واست حفظ کنه

1 Likes

تمام این،حرفا،رو ماهم روزای اول سقط میزدیم غصه نخور. اگرم سقطکردیم مقصر خودمونیم نه خدا
کم کاری خودمون نباید بندازیم تقصیر خدا . خدا هیچ وقت برای،بنده اش بد نخواسته و نخواهد خواست این ماییم با کارامون بااعمالمون درحق خودمون بد میکنیم تاوانش رو که پس میدیم میگیم چرا خدا من :broken_heart:
ان شاءلله اینبارزودتر باردارشی و نی نی هم برات می مونه عزیزم دنبال درمون و علت سقطبرو

1 Likes

من خودم دوبار سقط داشتم بخدا مردم و زنده شدم کاملادرکت میکنم. اما توکلت بخدا باشه امیدت ازدست نده خدا یاورته مطمئنم ایمبار بارداری خوبی خواهی داشت. ازتوهفته های پایین سقط کردی بعد اولین پریودیت اقدام کن ان شاءلله باردار میشی و حال دلا خوب میشه

1 Likes

فدای تو …:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

دکترم گفت تا ۶ ماه جلوگیری داشته باش ولی من نمیتونم ۱ماه بیشتر صبر کنم من بچمو میخوااااااااااام:sob:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

مگه چندهفته سقط کروی

1 Likes

نه بابا چه خبره۶ ماه .دکتر من تهران گفت توهفته های پایین تا سه ماه قاعدگی صبرکن دوماه هم اشکال نداره اما شش ماه برای اوناییهست که تو ماه پنجم ششم سقط کردن

1 Likes

عزیز دلم حتما حتاجیم ب دعا از چشم بد دور باشه الهی:kissing_heart:

1 Likes

نمیخام صبر کنم بعد اولین پریودم اقدام میکنم هر چی خدا بخاد

منم اولین،سقطم کورتاڗ شدم. بهتره تا سه پریودی صبرکنی تا رحمت اماده بشه وگرته امکان اینکه مجدد زود سقط کنی هستا. باید حسابی،قبلش خودتو تقویت کنی. ازمایش غلظت خون هم حتما بده

1 Likes

حتما اینبار هر کاری لازم باشه انجام میدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.