یه سوال از خانومای متاهل

خانوما میدونم سوالم مسخرس اما اگه اشکال نداره بپرسم…
شما همسراتون جدا از رابطه جنسی و معاقشه های قبلش در صورت عادی و روزمره شما رو میبوسه دستتنونو نوازش میکنه؟و کارای دیگه بازم میگم جدا ارز رابطه جنسی در طول روز…
ذهنم مشغوله چون شوهرم فقط شبها میلش به این کارا باز میشه و بوس و این انجام میده و روز مره اصلا …
کیا اینجورین؟

8 Likes

سلام نه چون مجردم:joy::joy:
سکس هم نه کاملش فرهنگ لغت فارسی را پاس بداریم:ok_hand::grin:

5 Likes

هرکس یه اخلاقی داره عزیزم همه مثل هم نیستم شوهرمن با احساسه خیلی ولی شوهر یکی ازدوستام اینجوری نیس

3 Likes

من هروقت دراز کشیدم هرجای خونه شوهرم بالشتشو برمیداره میاد پیش من دستمو میگیره
ماچ و موچ میکنه
قربون صدقه میره
تعریف میکنه
یا شبا بدون من خوابش نمیبره وقتی میرم خونه ی مامانم دوسدارم مث همه ی دخترای دیگه چند شب بمونم خونشون ولی نمیزاره صبح تا شب میبره
شبم میاد دنبالم میگه بدون تو خوابم نمیبره

3 Likes

هرکس محبتشو یه طوری ابراز میکنه دیگه

1 Likes

شوهر من فقط شبا خونست:joy:این کارم طبیعیه بقیه رو نمیدونم در طول روز فقط میزنه در باسنم:expressionless:

5 Likes

ماچ و بغل اره ولی زیاد نه کلا ترجیح میده حرصم بده کیف کنه:neutral_face::joy:

2 Likes

شوهر من اصلا آدم گرمی نیست و اهل سکس نیست اونجوری که باید باشه

ولی از روز اول زندگی بهش گفتم موقع سرکار رفتن و برگشتن به خونه باید بیایی همو ببوسیم حتی اگر صبح من خوابم باشم باید بیاد ببوسه بعد بره اصلا هم سکسی نیست

میریم بیرون هر کدوممون برمیگردیم اون یکی خونه باشه باید همو ببوسیم سلام و خداحافظی کردنی

بهش گفتم اینکار را باید جلوی بچه مون هم انجام بدی تا اونم عشق و محبت را از توی خونه یاد بگیره

6 Likes

سلام اره گاهی اوغات خیلی کم پیش میومد

1 Likes

عزیزم شما متولد ۷۷هستی ۳تا نی نی داری سختت نیس؟؟

1 Likes

وای عزیزم پایدار:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من همسرم خیلی بهم احترام میزاره تاحالا حرف زشتی نه به خودم نه خانوادم نزده و کلی اخلاق خوب دیگه اما چون خیلی درگیر کار و زندگیه بوس و موسو فقط تو رخت خواب انجام میده
یکمم خجالتیه…:joy:ولی من خیلی هارم:rofl::rofl::rofl:

1 Likes

صبح زود ک میره عصر یاغروبم میاد…ولی گاهی شیطنت میکنه حرفای دلبرانه هم میزنه…ولی گاهی خسته باشه نه

چرا گلم خیلی سخته مخصوصا اینکه دست تنهام هستم بعد از زایمان سوم حتی کمک همسرمم نداره ولی خب میگذره بهم عادت کردیم

خیلی با کارتون موافقم عالی بود خیلی خوبه پدر و مادر ها این چنین چیزا رو رواج بدن که بچه با محبت بار بیاد

1 Likes

:joy::joy:خب خداروشکر مهمم همین چیزاس
بوس موسو ولشکن بهش فکرنکن

زری جون میشه ترتیب بچه هاتو بگی چن سالشونه دخترم با پسر و بارداری اولت چن سالت بود؟:heart_eyes::heart_eyes:

فدات شم مرررررسی

خداحفظشون کنه برات
خدا انشالله بهت قوت بده
منم متولد۷۶ام پسرم ۶سالشه
زودازدواج کردیم
شوهرم میگه بچه ی دوم بیاریم ولی من مرددم
چون دست تنهام

اره من خیلی گرمم…هات:rofl::rofl:اما خوب پنچر میشم :smiley:
به نظرم از این لحاضا و اون لحاظا بهترین زن براش همسرم هسدم :heart_eyes::joy:

انشالله خدا دوقلو بهت بده که وقت نکنین شبا هم همو ببوسین:face_with_hand_over_mouth:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.