یه زنه تو شهرمون

سلام من دو سه سالی هست با همسرم زندگی میکنم تو این مدت وقتی از مسیر خونمون میرم به خونه مادرم یا در راه برگشت مدام یه خانمی رو میبینیم که شبا میره جلوی یه مغازه میشینه سرشم چادر مشکی میاندازه ولی این خانم شبا ساعت10شب اونجاست تا کی شو نمیدوتم ولی هرشب جلوی همون مغازه و فقط هم به همون یه طرف نشسته از هرکی تو این شهر بپرسی میگه آره ما اونو میبینیم ولی کسی تابحال ازش دلیل شبا جلوی پله ی اون مغازه نشستنشو نپرسیده.اگه گداست پس چرا تو اون تاریکی اونجا نشسته چرا روزا نیست جالبه تو شهر ما حتی گشت هیچ وقت سمت اون خانومه نرفته حالا شوهرم میگه برم ازش سوال بپرسم علتشو شاید بشه بهش کمک کرد به نظرتون علت چیه؟؟

سلام عزیزم
من که خیلی کنجکاو شدم بدونم :grin::grin:
بپرسین به ما هم بگین لطفا :smile:

4 Likes

والا از هرکی تو این شهر بپرسی میگن ما اونو گاهی وقتا میبینیم

2 Likes

چه جالب من بودم میرفتم ازش میپرسیدم واقعا شاید بشه بهش کمک کرد کدوم شهر هستین؟؟

1 Likes

منم بودم میرفتم میپرسیدم البته ازش میترسمم فک کنم.

3 Likes

نکنه جن باشه

3 Likes

:smile:

3 Likes

آخه آدم میترسه… تاکستان یکی از شهر های قزوین

منم همین طوری هستم میترسم

1 Likes

عجب تو این سرما میاد بیرون میشینه تو روزایی که خیلی هوا طوفانیه نیست اما من امسال کل تابستونو اونجا دیدمش

وای نگووو

1 Likes

پس زنگ بزن به پلیس بگو ما رو نگران کرده، اگه میشه شما بپرسید :grin:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy: خوف برم داشت.

1 Likes

کدوم خیابون دیدیش عزیزم

1 Likes

بگو ببینم همونی هست که ماهم دیدیمش.چون منم ساکن تاکستانم

2 Likes

نبش خیابان توحید کنار مغازه لوازم خانگی رو به روی منبع قدیمی آب

اون بنده خدا اونجا میشینه که اگه کسی چیزی آورد بذار یخچال مهربانی ببره برای بچه هاش

1 Likes

از کجا میدونی؟؟چرا پس اینطوریه؟دیشب یه مرده تو تاریکی ویولن به دست آهنگ میزد تا تو اون سرما پولی ببره خونشون…ولی واقعا ناراحت شدم و گفتم لعنت به مملکتی که مردمش همشون دارم یه جوری عذاب میکشن توش از مای بی بی از شیر خشک تا دارو ها … لوازم خانگی همه چیز گرونیه واقعا متأسفم که تو همچین کشوری زندگی میکنم

1 Likes

چون دامادمون دیده رفته بهش گفته دیگه نیا اینجا من خودم برات وسیله میارم.شماره داده گفته هروقت به کمک نیاز داشتی زنگ بزن.

ولی نمیدونم چرا بازم میره اونجا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.