یه اپلیکیشن خوب برای ورزش، تناسب اندام و لاغری😍

دیشب داشتم دنبال چندتا اپ میگشتم یهو چشم افتاد ب این اپ. رفتم بازخورداشو خوندم دیدم کاربراش خیلی تعریف کردن. منم دانلودش کردم و دیدم واقعا خوبه (میتونی توش برنامه تمرینتم به تناسب شرایط جسمی و وقتی ک میتونی براش بزاری بسازی). الانم اومدم اینجا به اشتراک بزارمش تا بقیه هم ازش استفاده کنن:heart_eyes::hugs:
امیدوارم بدردتون بخوره.
IMG_۲۰۲۰۱۱۲۳_۰۲۳۳۱۵

1 Likes

من برنامه خارجی میشناسم

1 Likes

اینم خارجیه ایرانیاش ک همه شون یا چرت و پرتن یا برا هر بخشیش میخوان پول بگیرن

خب اگه می ارزه پول بده، حمایت هم کردی از کارشون

چرت و پرتن هنشون. تا حالا اپ ایزانی استفاده کردی پولیشو؟
من فقط کتابارو پول میدم چون نمیتونن تو فروششون تقلب کنن. ولی تو بقیه چیزا ایرانیشو قبول ندارم

1 Likes

البته یبارم کتاب صوتی گرفتم اینقد یارو بد میخوند از کتابه زده شدم. هم صداش بد بود هم کیفیتش هم یجوری میخوند انگار اولین باره داره اون کتابو میخونه و از قبل خودشو آماده نکرده.
اینش ب کنار هزارتا تبلیغ میزارن توش دیووونه میشی

من کالری شمار کرفس رو دارم عالیه

1 Likes

اونم دیدم خیلی کاربرا ازش راضی بودن. ولی دوست ندارم رو غذا خوردنم حساس بشم چون اونجوری من بیشتر میخورم. تازه اضافه وزن ندارم اصلا، اینو برا تناسب اندام گرفتم.

میشه ی توضیح کامل بدی ک چجوری وچیکارمیکنه؟

ی نرم افزار یوگاس ک هم برا حرفه ای ها و کسایی ک خیلی اهل ورزشن مناسبه هم برای اونایی ک حرفه ای نیستن و کلا اهل ورزش نبودن. برا حرفه ای ها متناسب با سطح خودشون و برا غیر حرفه ای ها متناسب با سطح پایینی ک دارن برنامه میده.
برنامه ورزشیتو با توجه ب قد و وزن و جنسیت و مقدار انرژي و وقتی ک میخوای و میتونی بزاری بهت میده.
مثلا من اهل ورزش نیستم اصلا فقط پیاده روی میکنم. ی برنامه میخواستم ک خسته ام نکنه زودی بزارمش کنار. تو این نرم افزاره اینم ازت میپرسه و تو برنامه ات لحاظ میکنه و تمرینات سبکتر بهت میده در حد توان خودت.

نرم افزارش پولیه ؟ برا ios هم داره؟

1 Likes

نه رایگانه. نمیدونم داره یا نه ی سرچ بزن تو گوگل استور

1 Likes

اوکی مرسی گلم

1 Likes

اپلیکیشن ایرانی خوب زیاد هست البته من تا حالا ورزشی ها رو نصب نکردم.

1 Likes

خب از جای معتبر بود؟

1 Likes

برای ازبین بردن شکمم خوبه؟

1 Likes

آره از گوگل استور. ازونجا معتبرتر نداریم ک

بازار ک اکثر برنامه هاش ضعیفن

1 Likes

تازه نصب کردم باید یکم استفاده کنم ببینم چجوریه.
ولی برنامه های دیگم هست ک مخصوص همین کاره. روشون عکس شکم هست :grin:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.