یعنی من همیشه باید یواشکی گریه کنم؟!

چرا گوشم پره از صدای داد و فریاد ولی تا میام داد بزنم میشم بداخلاق و عصبی که اعصاب همه رو خرد میکنه؟ چرا همیشه طوری رفتار کردن انگار من اضافی ام؟
من مهم نیستم؟ من نباید احساس داشته باشم؟ من حق ندارم داد بزنم وقتی دیشب به مامانم یه چیزی رو پونصد باز تاکید کردم بین خودمون بمونه صاااف رفته گذاشته کف دست بقیه؟
من اعصابمو از سر راه اوردم بقیه اعصابشونو زاییدن؟؟
من مهم نیستم که ته دلم اینقدر غم هست وسط جمع همه میخندن من فقط تظاهر میکنم به خندیدن؟
دعا کنید من بمیرم خسته شدم انگار سلول سرطانی ام وسط این خانواده کاش میشد برم یه جایی که هیشکی منو نمیشناسه

4 Likes

دیگه نمیشه به مادرا هم اعتماد کرد

2 Likes

همه مامانا اینجورین یه چیزو میگی به کسی نگو فقط میمونه برن پشت رادیو اعلام کنن :walking_man::walking_man:

1 Likes

مشکل اینجاست دیگه نمیشه به هیشکی اعتماد کرد وقتی مادر این باشه :’(

2 Likes

اینقدر گفتم بین خودمون بمونه خودش عصبانی شد داد زد میدونم نباید به کسی بگم ساکت شو!!!
بعد رفت گفت…

1 Likes

بعد رفت ک بگه

1 Likes

دیگه چیزی به کسی نگو حتی خانوادت
روحیه ات رو حساس کردن
متاسفانه هیچ وقت نمیخوان بفهمن تو یه دختر بالغ شدی و باید مثل یه ادم بالغ باهات رفتار کنن

1 Likes

دقیقنن
ببین یعنی اینم شده واسه من یه مشکل بزرگگگ که اگه من مثلا بهش بگم فلان مانتوش قشنگه اصلا قبول نمیکنه کخ قشنگه اما اگه از دختر خاله م بشنوه باورش میشه که قشنگخ:/
یا مثلا هر دفعه از ارزوهام میام واسش بگم مسخره میکنه با اینکه خودشم دوست داره اون چیز اتفاق بیفته
اخلاقش خیلیییی بده فک کنم تقصیر پدربزرگمه که زیاد کتکش زده عقده ای شده

1 Likes

گذشت زمان همه چیو مرتب میکنه
بله درسته ممکنه گذشتهی مادرت و بدرفتاری که باهاش شده تاثیرش رو زندگیشه

بیخیالی طی کن عزیزم تا این روزها بگذرن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.