یعنی الان من باردارم؟

ازمایش بتا تیتردادم 34زده
زیر5منفیه بین 5تا50 بوردرلاینه 50 به بالا مثبته یعنی الان من باردارم:cry::cry::cry:

عزیزم چون زود رفتی بتات پایینه. احتمال زیاد بارداری.شما دوروز دیگه ازمایش رو تکرار کن.انشالله چندبرابر میشه

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::sob::sob::sob::sob:یعنی میشه
راست میگین
صبح دیدم نمیدونستم چیکارکنم فقط گریه کردم

خدااز زبونت بشنوه
واسم دعاکنید باردارباشم خیلی انتظارکشیدم

1 Likes

نه عزیزم اصلا استرس و ناراحتی نداشته باش برات خوب نیست .حتما بارداری چون خیلی از ازمایشگاهها رنجشون بیست به بالا هست. چون خیلی زودرفتی.چقدر از موعدت گذشته؟

شما دوروز دیگه ازمایش رو تکرار کن. چون بتا هر بیست چهارساعت چندبرابر میشه

دیروز ازمایش دادم درستیش باید دیروز پریود میشدم اما چون هفته پیش لکه بینی داشتم فکر کردم دوباره قراره پریود بشم
اخه تنبلی دارم یک هفته لوه بینی دارم بعدش پریود میشم

همین دیگه زود رفتی.اون لکه بینی ام احتمال زیاد برای لانه گزینی بوده. شما فردا حتما برو از بده

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:مرسی واسم دعا کنید خیلی منتظراین لحظه بودم

2 Likes

عزیزم انشالله بحق این روزهای عزیز فاطمیه بارداری.دلت رو بسپر به خدا تا اروم شی.خودش میدونه چطور دل بنده اش رو اروم کنه.فقط توکلت به خودش باش ولاغیر

عزیزم نگران نباشید باید 48 ساعت دیگه توی همون آزمایشگاه مجدد آزمایش بدید تا ببینیم بتا دو برابر شده یا نه

خانم حکیمی دکترمو دیدم گفت hcgچون زدی باید20 روز بعدش ازمایش بدی که کاذب نشه چون تیترت پایینه
بعد گفتم 18روز گذشته بود
گفت خوب مثبتیش مثبته ولی 4روز بعد از این ازمایشت یعنی 18هم یه باردیگه بده شاید خودبه خود سقط بشه متوجه نشی
الان چیکار کنم خوشحال باشم یا نه
میخوام به همسرم بگم
الان یعنی باردارم؟

عزیزم این که باردار هستید مشخصه اما معلوم نیست این بارداری نرمال هست یا نه یعنی ممکنه پوچ باشه و از بین بره
اگر صبر کنید تا کاملا مشخص بشه بهتره

یعنی چجوری پوچ باشه
میشه واسم توضیح بدین یکم

یعنی لقاح انجام شده و باردار شدین اما به علت مشکلاتی جنین تشکیل نشده و ساک خالی مونده و پوچه
وقتی بارداری پوچ یا خارج از رحم باشه بتا افزایش پیدا نمی کنه و کم میشه مقدارش

:kissing_heart:پس یعنی تا 5شنبه صبر کنم اگه زیاد شد یعنی اکی هست همه چی؟

1 Likes

بله عزیزم

1 Likes

حاملگی پوچ یا هیداتیفورم نوعی تومور غیرسرطانی است که علائمی شبیه حاملگی طبیعی دارد و در طی آن جفت بدون رشد جنین به رشد خود ادامه می دهد. حاملگی پوچ معمولا در شرایطی رخ می‌دهد که تخم باردار شده به دیواره رحم می‌چسبد اما باعث رشد جنین نمی‌شود.

در واقع این حاملگی پوچ حتی قبل از زمانی که زن متوجه بارداری بشود اتفاق می‌افتد. در بارداری پوچ، جفت به رشد خود ادامه می‌دهد اما عمر او بدون جنین مدت کوتاهی خواهد بود. حاملگی پوچ علت ۵۰ درصد سقط‌جنین سه ماه اول بارداری است. حاملگی پوچ معمولا در خانم‌هایی با سن بالاتر از ۳۵ سال یا کمتر از ۲۰ سال رخ می‌دهد.

قربونه شما مرسی.:kissing_heart:
فقط اگه 4شنبه یا3شنبه ازمایشو بدم اشکال داره؟
اخه گفتین 48ساعت بعد که
یا حتما5شنبه باید بدم

اگر از 48 ساعت هم بگذره مشکلی نداره عزیزم
کی آزمایش دادین؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.