یس. فتح. الرحمن میخونم براتون

حاجت روا باشید :herb::pray::pray::pray:

1 Likes

ممنون عزیزم فدای محبتتون
اجرتون با حضرت زهرا س:herb::herb::herb::pray::pray::pray::pray:

1 Likes

از اون موقع که گفتی هر سوره ای رو که میخونم هدیه میکنم به امام حسین ع

1 Likes

به اموات وشهدا ومردم ایران هم هدیه میکنم

1 Likes

بسیار عالی عزیزم:heart::ok_hand::ok_hand: . خیلی خیلی توفیق خوبی هست:herb::herb::pray: … (هر دعا یا نذری اگه تقدیم امام حسین ع بشه اصلا پاک نمیشه … من چند سال قبل این مطلب رو گوش دادم که چون ما در طول عمر خودمون وقتی صلوات ، نذر یا هر چیزی می‌خونیم یا هدیه می‌فرستیم بعدها در دنیای برزخ و آخرت میبینیم نیست چون در طول عمر با گناهان ما انسانها خودمون زحمات خودمون رو پاک میکنیم میگن در اثر گناهان پاک میشه اما فقط هر چیزی که هدیه می‌دیم به سیدالشهدا ع ، آقا امام حسین ع . محاله پاک بشه) … من از وقتی این مطلب رو خوندم دیگه همیشه به نیابت هدیه به ائمه می‌فرستم . میگن حتی غذاهایی که می‌خوریم رو هم میتونیم به نیت نذر ائمه بپزیم و بخوریم . إن شالله توشه قیامت همه عزیزان باشه

تشکر عزیزم . :herb::pray::rose:خدا خیرتون بده

2 Likes

خیلی قشنگ گفتی ممنون
ولی باور کن از وقتی هدیه میکنم به امام حسین برکاتش تو زندگیم میبینم

1 Likes

بسیار بسیار عالی عزیزم . اتفاقا منم هر روز چون تاپیک و پیج برای شهدا دارم و دوستان زیاد هستند اگر قابل باشم که نیستم ولی هر شب به نیابت همه عزیزان و شرکت کنندگان و اموات و همه مومنین و مومنات سوره های زیادی میخونم مثل سوره های ملک ، واقعه و… چند سال هم بود پشت سر هم سوره یاسین می‌خوندم روزی سه بار ولی جدیدا این یکی دو ماه نمی‌دونم چرا نمیشه هر روز بخونم خیلی ناراحتم . توفیق خواندن سوره یاسین بسیار ارزشمند هست …

1 Likes

ممنون

1 Likes

بله عزیز بخدا امام حسین ع اینقدر برکت داره که حد نداره .خیلی عالیه عزیزم ادامه بدید. إن شالله توفیق باشه ما هم ادامه دهنده حرکت خیر شما عزیز باشیم :pray::pray::herb::herb:

1 Likes

لطف دارید عزیزم دست بوس شما عزیز هستم :herb::herb::pray::pray::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes

ساحل عزیزم فدات بشم واسه من حتما بخون خیلی محتاجم.پریسام

1 Likes

حتما
خیلی وقته نیستی
من بمیرم از دست تو:disappointed_relieved:

1 Likes

اسم منم بنویس.واسه سلامت دنیا اومدن تودلی هام بخون لطفا:pray:

1 Likes

هلیادارابی.ممنون

1 Likes

حتما

1 Likes

عزیزم خواهش میکنم برا منم تو این شبای عزیز دعا کنید رضوان اسممه شش ساله منتظرم دعا کن خدا بهم یه نی نی بده:cry::cry:

2 Likes

چشم…

1 Likes

وای خدا نکنه ساحل عزیزم.انشاا… بحق همین ایام فاطمیه بسلامت زایمان کنی.من وقت نمیکنم بیام اینجا با سه تا بچه کوچیک و دختر بزرگمم که کلاس اولیه همش خودم باید کمکش کنم دیگه نای هیچی ندارم.عجیب بریدم .انشاا… خدا کمک هممون باشه.

1 Likes

انشالله حاجت روا بشی گلم ممنونم

1 Likes

ای جانم. حتما
زنی نزد پیامبر آمد گفت به خدا بگو مرا فرزندی دهد
خدا گفت فرزند در طالع او نیست
زن گفت من به رحمت خدا ایمان دارم ورفت
سال بعد زن دوباره گفت به خدا بگو مرا فرزندی دهد
خدا گفت فرزند در سرنوشت او نیست
زن گفت من به رحمت خدا ایمان دارم ورفت
بعد مدتی پیامبر زن را با فرزندش دید
گفت خدایا تو گفتی فرزند در طالع اون نیست
خدا گفت آنقدر این زن به رحمت من ایمان داشت که رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت وفرزنددار شد
@u881038

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.