یسوال دارم .. چشام داره از تعجب درمیاد

بعد سقط این علائم گاهی طبیعی هستش

1 Likes

اره فکر کنم الکی امبدواربودم اخه لکه های قهوه ای دارم میبینم

1 Likes

عزیزم من ۱۰ روز پیش رابطه جنسی داشتم الان میتونم بی بی چک استفاده کنم ؟؟؟

عزیزم طبیعیه منم بعد سقطم تا یه ماه بیشتر علایم بارداریو داشتم اونقد زیاد بود که بی بی زدم

ابجی چند وقته سقط کردی؟

۲۶ روزه

1 Likes

اره امروز کمردرد و دل درد شدید دارم لکه قهوه ایا دارن زیادترمیشن میخام پری شم فک کنم

1 Likes

بزار چن بار پری بشی همه خونای جا مونده بیاد گرمی زیاد بخور حتما تحت نظر یه دکتر خوب باش آزمایشای لازمو کامل بده تا میتونی رحمتو تقویت کن بعد به امید خدا اقدام کن،من خودم دقیق پارسال همین موقعه داشتم سقط میکردم ۲۲ خرداد دیگه کامل سقط شد،تا فروردین امسال تحت نظر بودم،دیگه به امید خدا الان باردارم

3 Likes

پس تا یکی دو روز دیگه پری میشی
من 28روزه ولی فقط زیر دلم و کمرم گاهی مثل پری درد میگیره ول میکنه
چرا پری نمیشم:disappointed::disappointed::disappointed:خداکنه منم تا دو روز دیگه پری بشم

1 Likes

خدابرات نگه داره عزیزم

1 Likes

ایشالا هرچی صلاحه گلم

1 Likes

ابجی شما پریود شدی؟

ابجی الان ک این مدت از سقط گذشته بتا صفر شده دیگه؟؟؟

قربونت انشالا:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:انشالا خدا جاشو برات پر کنه به این زودی:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

نمیدونم چرا نمیاد

1 Likes

نرفتم بتا بدم

1 Likes

انشالا گلم

1 Likes

به بدنت استراحت بده باز میشی

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.