یبوست شدید

سلام به همه دکتربرام ولوومن ویدوفولیک ومتفورمین خارجی وداکسی سایکلین نوشته منم ازوقتی ازاینااستفاده میکنم یبوست گرفتم ودرضم برام تینتیدازول نوشته خیلی تلخه نمیتونم قورت بدم گفته باابمیوه بخورایاحتمابایدبخورم احساس میکنم عفونت دارم اخه به زردی میزنه بعدخشک شدن ترشحات خارشم ندارم فقط ترشحاته…کدوم قرص یبوست میکنه وچیکارکنم

عزیزم ایشالا زود خوب بشی.ولی کلا برای رفع یبوست دمنوش تخم شربتی با خاکشیر رو استفاده کن خیلی خوبه.چای سبز هم خیلی کمک میکنه.عناب هم اگه بجوشونی و بخوری عالیه.قهوه هم.و البته من همه ی اینارو فقط برای رفع یبوست پیشنهاد دادم.ایشالا مشکلتون زود رفع بشه.

سلام عزیزم
ول وومن:
روغن گل گاو زبان، روغن گل پامچال مغربی، بیوفلاوونوئیدها، کاروتنوئیدهای طبیعی
تیامین (ویتامین B1)، ریبوفلاوین (ویتامین B2)، نیادین (ویتامین B3)، ویتامین B12 و B6
فولیک اسید، بیوتین، اسید پانتوتنیک،
منیزیم، آهن، روی، مس، منگنز، سلنیوم، کروم
ویتامین های D, E, C, K

یدوفولیک: دارای اسید فولیک و ید هست و بسیار ضروریه مصرفش
متفورمین: برای تحریک تخمک گذاری مصرف میشه
داکسی سایکلین و تینیدازول: آنتی بیوتیک هستن و برای عفونت تجویز شدن حتما مصرف کنید.
در عوارض مصرف این داروها به یبوست اشاره ای نشده بود.
برای رفع یبوست از غذاهای ملین استفاده کنید. ورزش هم تاثیر داره. مایعات زیاد استفاده کنید. عذاهای فیبر دار مثل غلات، نان سبوس دار و میوه جات و سبزیجات تازه بیشتر مصرف کنید.

اخه تنیتدازول نمیتونم مصرف کنم

می تونید به پزشک تون بگید دارو رو عوض کنن

گفتم گفت همش دوهفته هس باابمیوه بخور ولی من فقط یدونه تونستم بخورم خودمم ازوقتی عکس رنگی گرفتم عفونت گرفتم زردرنگه ترشحات میگم دم کرده قشنگی میگن فوق العاده هس ازاون بخورم ولی دارورونخورم

ودرضم سینه هام حساس شدن ازقرص ldهستش

من نمی تونم بگم بخورید یا نه. میل خودتونه.

عزیز سعی کن حتما دارو بخوری منم عکس رنگی دادم واقعا دارو هام خیلی اذیتم میکرد سعی میکردم شربت عرق کاسنی درست کنم که بتونم حداقل دولیوانش بخورم با قرص می‌خوردم ولی به خوب بازم ته گلوم احساس تلخی داشتم مخصوصا وقتی آفتاب بهم میزد سعی کن دارم مصرف کنی و تا یکی دوساعت بعدش کلا زیر آفتاب نری درخصوص دارو گیاهی من چیزی نشنیدم که بگم خوبه یا بد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.