یبوست شدید در بارداری

سلام من یبوست شدید گرفتم دو روزه میرم دسشویی ازم خون میاد و نمیتونم مدفوع کنم حالم خیلی بده موقعیتیم نیستم ک برم پیش دکترم مهمانم چیکار کنم چه دارویی میتونم بخورم . میشه زود جواب بدین
@hakimi

سلام عزيزم
قرص دميترون مصرف ميكني؟
من دقيقا مثل تو بودمو به خونريزي افتادم دكترم بهم شربت منيزيوم داد كه روزي نيم ساعت بعد عذا بخورم و شربت انجير كه صبح ها استفاده كنم
ي مقدار بهترم الان

صبح ها ناشتا آب ولرم بخور خیلی تاثیر داره من جواب گرفتم،روغن زیتونم دو سه قاشق بخور خوبه یا نمیتونی بخوریش با سالاد کاهو بخور

3 Likes

سلام عزیزم
رژیم پرفیبر: از غذاهای فیبردار بیشتر استفاده کنید
تامین رطوبت بدن: مصرف مایعات رو افزایش بدید
وعده‌های غذایی کوچک: حجم غذاتون رو کم کنید و تعداد وعده هارو افزایش بدید
ورزش کردن
مسهل (نرم‌کننده مدفوع): اگر با این روش ها بهتر نشدید باید زیر نظر پزشک از داروهای مسهل استفاده کنید

منم اول بارداریم یکبار انقدر شدید شد یبوستم که اولش آب خون فقط ازم خارج میشد و ببخشید دهانه مقعدم انقدر باز مونده بود ولی خارج نمیشد تا اینکه رفتم اورژانس بیمارستان و اونجا به کمک انگشت راه مدفوع رو باز میکنن و شربت منیزیم هم برام نوشتن .که الان وقتی باز خیلی اوضاعم خراب میشه یه قاشق همراه با یه لیوان پر اب میخورم.

شربت ملین بخور عوارضی هم نداره،انجیرزیادبخور،صبح زودآب ولرم بخور،نتیجه میگیری حتما

2 Likes

روغن زيتون هرروز بخور توسالاد توسوپ تو عدسى
لواشك الوچه
انجير رو خيس بده ناشنا بخور عاليه
يكم شكمتو سبك كن چندروز سعى كن مايعات و سوپ اش بيشتر بخوري ك شكمت كاركنه

1 Likes

سلام، دارو نخور سر خود بارداری. مایعات فراوان استفاده کن، ورزش دوران بارداری فراموش نشه. به پزشک مراجعه کنید حتما معاینه لازمه

1 Likes

دکترم دارو نمیده فقط شربت داده ک مسهله اونم میخورم بالا میارم نمیتونم

بخاطر قرص تیروییدم هرروز ناشتا اب مجبورم بخورم ولی هیچ فایده نکرده

خیلی ممنون😘

ممنون . ولی شربت اصلا نمیتونم بخورم

خیلی بد غذام نمیشه۶:cry::cry::cry:

رفتم دکتر ولی میگه نمیتونم دارو بدم

همه رو با هم؟؟؟؟
حالا اسهال نگیره :joy::joy::joy::joy:

آب ولرم بخورحتمانتیجه میگیری

پس عزيزم ميوه زياد بخور شكمت كار ميده

خخخخ مگه ميشه همه باهم :rofl:
انواع روشهاس هركدوم راحتر و ويارش ميكشه ميخوره با اين وجود بازم ميگه نميتونه
من خودم هم روغن زيتون ميخورم هم باغذا خود زيتونو شبها هم لواشك ميوه هم چندواحد ميخورم تاحالا اسهال ك نشدم ولى خداراشكر يوبس هم نشدم

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::muscle:

1 Likes

پر زردالو بخور خیلی تاثیر داره .یا اکه گن تازه گیر آوردی اون که دیگه معجزه میکنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.