یبوست در هفته ی 8 بارداری

الهی بمیرم برات.
خانومی میتونی برای خودت سالاد کاهو درست کنی
کاهو و خیار چون فیبر داره بهت کمک میکنه. منم روغن زیتون نمیتونستم بخورم اما یکم رو سالادم میرختم و با نمک و فلفل میخوردم.
آلو بخارا و انجیر خشک و برگه زدد الو ( قیصی) رو خیس کن.(حسابی خیس بخوره)
صبح و عصر اگه میلت کشید چند تا دونه با آبش بخور
تو غذاهات مثل مرغ چند تا دونه آلو بریز بخور.
سعی کن ماست و دوغ کمتر بخوری و بجاش شیر گرم کن و میل کن.
دکترم میگفت اوایل بارداری زیاد خاکشیر نخور. ولی چون منم مثل شما بودم میگفت سعی کن یکم با اب ولرم رو ب گرم قاطی کنی و یکم شکر بریز و بخوری.
(آب گرم روده رو باز میکنه)
منم اینا یادم بود
امیدوارم که ب کارت بیاد.
تو نتم سرچ کن میوه هایی که یبوست میاره سعی کن خیلی کم بخوری ازشون

1 Likes

عزیزم منم اینجوریم کاهو و خیار با روغن زیتون میخورم انار اصن با دون نخور چون تشدید میکنه اب انارش میکتم میخورم چون خیلی انار تو بارداری سفارش شده روزی 8 لیوان اب بخور گلابی هم روزی یکی بخور. کلا فیبر خیلی استفاده کن خیلی تاثیر داره. من روزایی که حالت تهوعم کمه اینارو رعایت میکنم خیلی خوبم اما هر وق نمیرسم رعایت کنم اسید معده مم بشدت زیاد میشه میگن بخاطر یبوسته اونوقت دیگه اصن قابل کنترل نیست

3 Likes

در مورد انار من برعکس شنیده بودم که با دونه ش بخوری یبوست و میشکافه :slight_smile:

1 Likes

نه ناز بانو جون منم انار با دون میخورم بیشتر اذیتم میکنه :grin:

2 Likes

انار ك انقد ميگن خوبه
چند وقت پيش توكلاس بارداري گفتن انار واژنو تنگ ميكنه واسه زايمان طبيعى كمتر استفاده بشه

2 Likes

انار یبس میکنه گلم .دکتر نن گفته بود انار و موز نخور
سیب هم با پوست بخور

نه من الان خداروشکر مشکلی ندارم ناشتا آب ولرم و آبلیمو میخورم دیگه توی طول روز راحتم :sweat_smile:

خوبه خداروشکر

منم این مشکل دارم و این قرص مولتی ویتامین پریناتال که دکتر داده تشدیدش میکنه
صبح ناشتا اب داغ و اب لیمو ترش میخورم بعدشم شیر مبخورم روزی دو سه لیوان تاثیرش خوبه

خوب شد گفتین پس حواسم جمع کنم ممنون عزیزم

1 Likes

عزیزم باید از دکترم بپرسم اگه اجازه داد بخورم ممنون از راهنماییت

خدا نکنه عزیزم امروز خاک شیر خوردم خدا کنه اثر کنه ممنون از راهنماییت

منم باید آب آبلیمو بخورم ببینم تاثیرش چه جوریه

من از اول بارداری ویار انار کردم خیلی ام دوست دارم ولی دقیقا نمیدونم با دونه بخورم یا بی دونه هر جا سرچ میکنم یه چیزی نوشته

1 Likes

من شنیدم بی دونه والا الان دوستان اینجوری میگن.ولی بنظر منم دونه انار باعث یبوست میشه

خواهش میکنم گلم. فکر کنم آب انار بخوری خیلی بهتره.
دختر منم هروقت دونه انار میخوره یبوست میگیره

اب انار بخورین بهتره من با دونه خوردم تا چن روز پدرم دراومد الان از ترس لب به انار نمیزنم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.