یبوست در هفته ی 8 بارداری

سلام خانما من 8 هفته ام خیلی ببخشید یبوست خیلی شدید گرفتم خیلی شدید دکترم شربت منیزیم داده وقتی میخورم گلاب به روتون بالا میارم حالم بد میشه روغن زیتون هم میخورم حالم بد میشه چیکار کنم خیلی حالم بده

1 Likes

گلابی کمپوت ش و انجیر و شیر گرم یا سرد اینا رو دونه دونه امتحان کن ببین کدوم روت تاثیر داره
سوپ شیر
و حداقل دو لیتر اب بخور

انجیر و امتحان کردم تاثیر نداشت حالا فردا میرم کمپوت گلابی بگیرم خیلی حالم بده

من بعضی وقتها میگیرم خیلی بده دلم خیلی ورم مبکنه

الان شکم منم ورم کرده بدجور

اره میفهمم من وقتی یبوست مبشم غذا هم نمیتونم بخورم تهوع میگیرم

1 Likes

خدا به دادمون برسه خیلی بده :frowning::frowning:

1 Likes

الان دکتر به من قرص منیزیوم به خاطر دل درد داده روزی چهار تا دو تا صبح دو شب اون یکم تاثیر داره برام و اینکه گلابی هم میخورم
و دو تا سه لیتر اب

به من شربت رو داد خیلی بد مزه بود باید برم بگم قرصشو بده

1 Likes

قرصش خوشمزه س

عزیزم خاکشیر بگیر صبح ناشتا بریز توی لیوان بزار نیم ساعت بمونه بعد با کمی شکر و آبلیمو قاطیش کن،بخور خیلی خوبه،انجیر هم سه چهارتا دونه شب بریز توی لیوان آب بریز روش بزار تا صبح بمونه،صبح هم انجیرها رو بخور هم آب توی لیوان رو
من جوری بودم که اشکم در میومد موقع دستشویی رفتن :joy:

ممنون عزیزم از راهنماییت منم الان دقیقا اشکم در میاد برم دستشویی

فقط عزیزم خاکشیر زیاد نخور در حد یه قاشق سر خالی کوچیک بریز.ولی خاکشیر هم نداشتی مهم نیست آب ولرم و آبلیمو هم کارسازه

درکت میکنم خیلی سخته،ولی انجیر هم برای خودت خوبه هم برای نی نی :wink:

امروز حتما میرم بخرم آخه من سابقه ی تنبلی روده دارم الان که حامله شدم بدتر هم شده

ای خداااااا :sweat_smile:
پس دردسر داری،آب و آبلیمو جواب میده خودت رو اذیت نکن :wink:

توی نت سرچ کن درمان خانگی یبوست در بارداری مطالب خوبی نوشته،شاید بهتر کمکت کنه

اره واقعا خیلی سخته

1 Likes

بله حتما نگاه میکنم ممنون عزیزم

1 Likes

عزیزم شربت لاکسا پلاس بگیر.من برای پسرم گرفتم براش خوب بوده…البته بپرس ببین مصرفش تو بارداری مجاز هست یانه…صددرصد گیاهیه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.