یبوست در بارداری

بچه ها من دوروز شکم کارنکرد بود یبوست داشتم رفتم دستشویی گلاب به روتون زور زدم جلوتر ی برم دستشویی بچه سمت چپ ام بود بعد از دستشویی احساس میکنم جاش عوض شد اومد پایین ناف م مشکلی واسه بچه نداشته باشه دارم دیونه میشم که خدایی نکرد چیزیش نشد باشه لطفا کمکم کنید کسی نیسته

نمی دونم مال زور زدم جاش عوض کرد جابه جا شد مشکلی نداره بنظرتون کمکم کنید

عزیزم اون جاش محکمه بنظرمن…بااین زورزدناچیزی نمیشه …اما اگه میتونی خاکشیربخوری میوه بخورتا یبوست نگیری خوب نیس زیاد یبوست داشته باشی

مگه میفهمی جا ب جا میشه؟ :heart_eyes:

2 Likes

اختیار داری خواهر منکه که بچه ام هرکاری میکرد متوجه میشدم .

اخه دیروز تاپیک زده بود انگار که از کی متوجه میشیم
فکر کردم متوجهش نمیشده

هیچ وقت اینجوری نمیشدم الان دو روز قبض شدم وگرن روزی یه بار شکمم راحت کار میکرد خداروشکر حالا خوبه فردا نوبت دکترم بهش بگم شاید دارویی بهم بده راحت باشه برام

اره عزیزم بچه ام سمت چپ ام وقتی دست می کشم روش متوجه میشم یه چیزی زیر دستم بخاطره جابه جا شدنش میدونم کجایی که بچه قرار میگیره سنگین تر فدات تا جایی دیگه الان پایین ناف ام فشار رو مستانه ام حس میکنم

1 Likes

ولی مال هرکی متوجه نمیشم فدات فقط باید دست بکشم روش تا احساس اش کنم ابجی

وای دختر چه حرفای میزنی :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: بابا بچه جاش اینقد امنه که با این چیزا جابه جا نمیشه نازنین فاطمه سوالات همیشه بامزس مث من نارحت نشیاااا ولی خیلی خندیدم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: هلو انجیر زردالو بخور فعالیتم زیاد داشته باش خوب میشی

خخخخخ فقط تو نمیفهمی :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

قهلم باهات :cry::cry::cry:

1 Likes

چه بدونم ابجی چون خیلی روش حساسم بخاطره همین بچه اولی و هیچی سردرنمیارم ازاین چیزها میترسم خدایش دارندارم همین فدات …ن خیالت راحت ابجی من دنده من ازاین حرف ها پهن تر دورت خخحخ :joy::rofl::smiley: خداروشکر تنوستم بخندونمت

باشه فدات حتما میخورم

1 Likes

حالا بیا اشتی :blush::blush::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

اره خب حالا بچه رو بدنیا بیاری سوالات بیشتر میشن خخخخ

ماه چندم بارداری هستی گلم؟

من دیشب یهو قلت خوردم روی شکمم خوابیدم یعنی شکمم موند زیرم سریع پاشدم نشستم دست زدم شکممو دیدم مامان قربونش بره داره تکون میخوره .یکیم اینکه تا گشنم میشه خیلی بیشتر حسش میکنم .البته اینم بگم روز به روز دارم پرخور تر میشم خیلی غذا میخورم و حس میکنم بازم گشنمه شب شام میخورم باید خوابیدنی هم یچی بخورم تازه دیشب نصف شبی گشنم بود شوهرمو بلند کردم بازم یچی اورد خوردم

حس میکنی تکون میخوره مگه چندهفته ایی؟؟

:joy::rofl::joy::blush:دوستان گلم هستن خداروشکر

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.