یبوست در بارداری

سلام بچه ها من همیشه هرروز شکم روزی یه بار کار میکنه الان دوروز شکم خیلی سفت به بدبختی کار میکنه باید چه کار کنم بنظر تون این طبیعی هست

طبیعیه یبوست
اب ولرم ناشتا بخور
میوه گلابی زردالو بخور
سیب ناشتا هم میگن با پوست بخوری خوبه
الوخیس کن بخور ناشتا
لاکسی ژل بخور

1 Likes

عزیزم خاکشیر و تخم شربتی بخور

ممنون عزیزم تشکر

1 Likes

واسه بارداری خوبه مشکلی نداره

فک نکنم مشکلی داشته باشه.

نخور تخم شربتی و خاک شیر دهانه رحم رو شل میکنه
توی نت خوندم
از یه ماما هم پرسیدم گفت هفته ای یک بار فوقش مصرف بکن بیشتر نمیشه بخوری

1 Likes

البته اگر استراحت مطلق نبودی تاالان و یا سرویکست کوتاه نیست هفته ای یکبار میشه خورد

ممنون عزیزم خودم هم شنیده بودم ولی خواستم مطمن شم چون پرسیدم بازم تشکر

1 Likes

فدات عزیزم

بچه ها من قبلا بچه ام سمت چپ بود الان دست می کشیم جاش عوض شد پایین نافم رفته مشکل نداره بعداز دستشویی که کردم فکر کنم زور زدم روش اثرجابه جا شد مشکلی نداره واسه بچه ام

می ترسم چیزیش نشد باشه کمکم کنید بچه ها

عزیزم خاک شیر برای بارداری خوب نیست. باعث زایمان زودرس میشه. باعث تحریک و انقباض عضلات رحم میشه

من هم مثل شما هستم. خیار رو توی مخلوط کن میکس کردم. هرچی بیشتر تونستی بخوری بهتره. فقط خیار و از قبل. از یخچال دربیار تا خیلی سرد نباشه.انشاءلله اثر میکنه. آب هندوانه هم خیلی خوبه. البته کمی شکر روش بریز تا هضمش راحت تر بشه

باشه فدات ممنونم گلم

1 Likes

خاکشیر تخم شربتی برای بارداری ضرر داره عزیزم مصرف نشه بهتره

عزيزم ميوه زياد بخور
منم مثل توشدم حتي به خونريزي افتادم بخاطر يبوستم
سعي كن ميوه زيادبخوري
انجيرخشكو خيس كن شب تاصبح تو اب صبح ناشتا آبشو خودشو بخور
من بخاطر قرصهاي دميترون اينجوري شدم الان يكم بهترم اما بازم هرروز معدم كارنميكنه،دسشويي ميري اصلا زورنزن دكترم گفت خيلي بده واسه بچه زورزدن
تخم شربتي وخاك شير دهانه ي رحمتو بازميكنه بيشتر از هفته اي ي بار خوب نيست خوردنش

عزیزم هرچیزی اگه از تعادل بگذره ضرر داره.اگه با احتیاط و به اندازه مصرف بشه مشکلی پیش نمیاد.چنانچه من توی بارداریم هرچیزی رو به اندازه مصرف می کردم.و مشکلی پیش نمیومد.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.