یاد یه سوتی وحشتناکم افتادم😂😂😂🤦‍♀️

من مجردیم توشرکت شوهرعمم کارمیکردم یشب ک داشتم برمیگشتم خونه نزدیکای خونه دیدم یه دختره باماشین داره بوق میزنه وایسم من پیش خودم گفتم وا دختراهم مگه دختربازی میکنن؟ هنگ کردم وایسادم ببینم چی میگه گفت خانوم میشه یه کمکی کنی بهم من گفتم چی؟ گفت من ب بابام گفتم بادوستم مریم داریم میریم خرید الان زنگم میزنه بگو باهاتم منم گفتم من نمیتونم گفت توروخدا بگو گفتم باشه زنگ زدباباش گفت بابا من بامریمم الان گوشیوبهش میدم من گوشیوگرفتم گفتم سلام من مریمم دوست دخترتونم من بادخترتونم نگرانم نباشین:joy::joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:اقا دختره گوشیوگرفت گفت دیدی راس گفتم بعدگفت جایی میری برسونمت من گفتم نه نزدیکم بعدرسیدم خونه یادم اومد چی گفتم گفتم بهار خاک توسرت اخه باباش براچی بایدنگران توباشه بعددوس دخترتونم چیه این وسط؟ :joy::woman_shrugging::woman_facepalming:

30 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Likes

@Trnee

3 Likes

@Zrim77

2 Likes

@Rahaaa

2 Likes

خب منم یکی تعریف کنم

بله برون عمه م بود کلی مهمون باکلاس اینا اومدن دور تا دور نشستن
منم گفتم برم یه خودی نشون بدم و …اینا :joy::stuck_out_tongue_closed_eyes:

ظرف شیرینی رو گرفتم دستم رفتم پزیرایی هول شدم گفتم بفرمایید دهنتونو سرویس کنید :expressionless::expressionless::expressionless:
عوض اینکه بگم شیرین کنید

25 Likes

منم بگم یک بار رفتم سوپری دلستر جو بگیرم به مرده گفتم ببخشید آقا آب جو دارین تا چند وقت از اون ور میرفتم کلی نگاهم می‌کرد :woman_facepalming::woman_facepalming::rofl::rofl:

14 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

:joy::woman_facepalming:.

1 Likes

وای خیلی بده منم یه بار تلفنی حواسم نبود به شوهر دوستمون گفتم فدات
البته سن بابام داشت ولی کلی خجالت کشیدم:rofl:

12 Likes

:joy:من گفتم الان دختره فحشم میده دیدم نه گفت برسونمت:woman_facepalming:

7 Likes

:joy::joy::joy::joy:
جونشو نجات دادی میخواستی طلبکارم باشه

1 Likes

ریدم خودمو دوست دختریارومعرفی کردم بعدم گفتم نگرانم نباشین:woman_facepalming::joy:

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:
یعنی عاشق تو و خواهرتم دنیای سوتین

3 Likes

منم یه بار رفتم مغازه محلمون کلی خرید خرید کردم پرسیدم چقدر میشه وقتی گفت گفتم پول ندارم و از مغازه زدم بیرون چند قدم رفتم یادم افتاد ای وای چه سوتی دادم برگشتم پولو بدم عذر خواهی کردم گفتم فکرم مشغول بوده اون بنده خدا هم میگفت اصلا قابل نداره خیلی خجالت کشیدم…

13 Likes

اون اوله:joy::woman_facepalming:

2 Likes

وااااای خیلی بده :joy::woman_facepalming:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خیییلی :grin::grin::grin:

1 Likes

حالا توفکر چی بودی دختر انقد حواست پرت شده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.