گیج شدم واسه شیردهی

پسرم شیر خودمو میگیره شیر خشک و نمیگیره به بدبختی باید بهش شیر خشک بدم آخه میگن شیر مادر تا شش ماه بیشتر کیفیت نداره از طرفی هر بچه ای که اطرافم میبینم شیر خشک خورده قد و هیکلش بهتر از اونایی بوده ‌که شیر مادر و خوردن به نظرتون چکار کنم ؟؟؟زور بزنم در روز ۶ درجه شیر خشک بخوره با اعصاب خوردی
بعضی وقتا یه ربع شیر خودمو میدم بعد دو درجه شیر خشک میخوره

2 Likes

والا تاجایی که من شنیدم شیر مادر بهترینه .اونایی هم که با شیر خشک سرحال شدن انگار باده و از شیر که گرفته میشن بعد از چند وقت لاغر میشن .دیدم که میگم .پس خودتو اذیت نکن همون شیر خودتو بده بهش عزیزم

9 Likes

فکر نکنم اینجوری باشه منم دیدم بچه هایی که شیر مادر میخوردن تپلی وهیکلی بودن یکی مثل دخترم ودختر خواهرم که شیر خشک میخوردن لاغر بودن

5 Likes

خودتو تقویت کن چیزای مقوی بخور که شیرت خوب مقوی بشه .بچه هایی که از شیر مادر تغذیه میکنن کمتر مریض میشه یا اگه بشن زودتر خوب میشن .

4 Likes

پسر منم فقط شیر خودمو میخورد ماشاءالله وزنش خوب بود بهداشت که میرفتم میگفت شیر خشکم میدی میگفتم نه .

4 Likes

شیر مادر خیلی بهتره وتمام بیماری را ازبین میبره… شیرخشک فقط باد میاده بد پنجر میشه

5 Likes

گلم هیچی ب اندازه ی شیر مادر ،مقوی و خوب نیس برا بچه ،در رشد و استحکام استخوانشون ،دندوناشون ،و سلامت جسمیشون خیلی خیلی موثره ،مگر اینکه خدای ناکرده دکتر صلاح ندونه که بچه ،شیر مادر بخوره

4 Likes

عزیزم اصلا تفکر درستی نیست ک شیر مادر تنها ۶ماه اول کیفیتش بالاست.
بهتره ک چیزای مقوی بخورید تا شیرتون هم قوی باشه.
اصرار بخوردن شیرخشک نداشته باشید وقتی خودتون شیر دارید

3 Likes

عزیزم بروخداروشکرکن که بچت شیرخودت ومیخوره من دخترم شیرم وپس میزنه نمیخوره فقط بایدتوخواب بهش بدم

1 Likes

چرامیخوای الکی شیرخشکیش کنی من الان ازمجبوری میدم چون توبیداری سینه مونمیگیری

1 Likes

عزیزم مهم سلامتی بدن کودک هست نه تپلی بودن. اگر رشدش طبق نمودار درست انجام میشه کافیه. شیر مادر بهترین غذا برای کودکه بعد از شش ماهگی باید غذای کمکی بهش بدید تا بهتر وزن بگیره

3 Likes

واااا چ کاریه به زور میخوای ب بچه شیرخشک بدی؟؟ تازه کی گفته تا ۶ ماهگی کیفیت داره؟؟؟ ادم چ چیزا ک نمیشنوه :rofl::rofl::rofl:نه جاااانم تا دوسالگی باخیال راحت شیرخودتو بده

3 Likes

اخه یکی تو اقوام نیس که شیر مادر خورده باشه قد و قامتش بهتر باشه اینقد شیر خودمو دوس داره انگار داره کباب میخوره

1 Likes

فقط از یه سینم شیر میخوره اشکال نداره؟؟؟؟

غذای کمکی واسش شروع کن خودتم خوراکی های مقوی بخور

رشد بچه درصورتی ک شیرتون قوی باشه اصلا ربطی ب شیر نداره این ک بگین چون شیرخشک میخورن بیشتر رشد کردن اصلا درست نیس ممکنه یکی استخون بندیش درشت تر باشه

اره اینجوری سینه هات کوچیک و بزرگ میشن حتما از هردو سینه بهش بده

1 Likes

یعنی بعد شیر دهی هم درست نمیشه؟؟؟؟؟

نه میمونه.حتما از همین حالا دقت کنین معمولا یکی از سینه ها کمتر شیر دارع یکی بیشتر ولی حتما ب نوبت بدین

وااای خدا کنه حالا درست بشه اصلا از سینه چپم نمیدادم خدا کنه خشک نشه حالا از امروز میدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.