گپ مامانهای مهر1400😍😘

منم چند بار سرفه و عطسه کردم دیروز یهو عطسه کردم شکمم درد گرفت امروز دوباره لکه دیدم ولی‌حتما تمپول پروژسترون بزن برا من که خیلی خوب بود

2 Likes

ایشالا گلم.هرچی خدا بخواد.الهی ک همونی ک خدا میخواد با اونی ک مامیخواییم یکی باشه

1 Likes

امپولش رو تو یخچال میزاری؟

1 Likes

عزیزم یعنی بعد ۳ماه اول بخوری تاثیری نداره؟من الان اوایل ۴ماهم

2 Likes

بچه ها کندر نخورید بابا اینا تحقیقات درستی دربارشون نشده چطور ریسک میکنین میخورین :no_mouth:

1 Likes

بچه ها اصلا کندر نخورید یکی از اشناهای ما بخاطر کندر سقط کرد

1 Likes

من خیلی اطلاعات دقیقی درباره کندر ندارم عزیزم،سر بچه اولم خوردم ولی این سری منم نخوردم الان هم اوایل ماه چهارم هستم،فکر میکنم هوش خیلی به ژنتیک ربط داشته باشه

3 Likes

نخورین .چرا ریسک میکنین اخه.برا داشتن نی نی تودلیتون اینقدر تلاش کردین ب ریسکش نمی ارزه بخدا

1 Likes

مرسی عزیزم

2 Likes

اره دکتر ۴ تا داد بهم گفک هفته ای یکی بزن

2 Likes

دوستان کمر درد شدید دارم استخون لگنم و پام خیلی درد میکنه نشستم و بلند شدنم با درده اصلا نمیتونم بشینم امروز هم جمعه هست پیام دادم دکترم جواب نداد البته مهره چهار و پنج کمرم اسیب دیده میترسم برای بچه ضرر داشته باشه چیکار کنم ۱۲ هفته و ۳ روز دارم چرب کنم یا آروم ماساژ بدم مشکلی نداره ؟
قرص کلسیم و ماست و شیر دوغ مصرف میکنم فایده نداشته هر روز داره بدتر میشه
نمیدونم چیکار کنم دو هفته گذشت و خوب نشدم

1 Likes

درد لگن و اینا توی بارداری هست چون رحم داره بزرگ میشه کشیده میشه اطرافش ولی این حجم از دردو فقط دکتر میتونه نظر بده :pensive: خیلی سخته ایشالا که برطرف شه

2 Likes

استراحت میکنی بهتر نمیشه؟

1 Likes

مامانا چه میکنین؟
من یه کم توو فکرم اوضاع کرونا اینقدر وحشی شده حالا نوبت غربالگریم رسیده :neutral_face: مردمم که مراعات نمیکنن همه شُل ماسکن :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

سلام بچه ها خوبین ۱۳ هفته و ی روز زد سونو ان تی بعد گفت جنسیت ۸۰درصد پسره.حالا به حرفش اعتماد کنم بگم به شوهرمو بقیه؟

4 Likes

سلام خانوما من جواب آزمایش غربالگریموگرفتم کسی سردرمیاره

1 Likes

ادامه نداره ؟

1 Likes

جواب ان تی که تو محدوده سبزه و خوبه
ریسکهای دیگه هم جوابشون خوبه

2 Likes

طبق سونو قبلیت و پری چند هفته بودی؟؟

1 Likes

چخبر بچه ها ویارتون چطوره؟ منک اصلا بهتر نشدم همچنان تهوع شدید

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.