گپ مامانهای مهر1400😍😘

اره اجی دیروز رفتم سونو ،خداروشکر همه چی خوب بود و نینیمم دخملی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

@Shaghayegh اجی شقایق دیرو رفتم سونو خداروشکر همه چی خب بود:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dancer:

3 Likes

شکر خدا سن سونو با پری یکی بود؟

1 Likes

مرسی گلمم:hugs:اره یه روز فرق داشت

2 Likes

برا من سن سونو سه روز جلوتر از سن پریودیم بود براچی؟

1 Likes

اشکال نداره منم ان تی ۳ روز عقب بود

1 Likes

مامان های مهر کسی جنسیت نفهمید؟ منو ک اسیر کردن از بس میگن بچت چیه
شکماتون در اومده؟

2 Likes

من که شکمم کاملا بزرگ شده،البته بچه دومم هست فکر کنم بخاطر این باشه چون سر بچه اول خیلی دیرتر شکمم بزرگ شد،برای تعیین جنسیت هفته دیگه وقت سونوگرافی دارم

2 Likes

منم شکمم مشخصه قشنگ انشاءلله سالم باشه

2 Likes

ممنون عزیزم،همچنین نی نی شما:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

میگم شما تهوع داشتین

1 Likes

نه عزیزم

2 Likes

باش فدات

2 Likes

هنوز تهوع داری؟

2 Likes

من ۱۵ هفته رفتم ویزیت دکترم گفت یه سونو سریع واسه جنسیت انجام میدم، که گفت پسره. ان‌تی هم احتمال بالا گفته بود پسر. منم دیگه هرکی میپرسه میگم فعلا احتمال دادن پسر باشه تا بزرگتر شه مطمئن شم. البته فقط به نزدیکام میگم، بقیه که میپرسن میگم هنوز کوچیکه اصلا مشخص نیست . آخه به اونا چه :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

آره منم اینطوریم این بار زودتر شکم درآوردم :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

من که هنوز تهوع دارم :crazy_face: دیروز از وقتی بیدار شدم تا ظهر گلاب به روتون بودم :face_vomiting:

2 Likes

من ۱۶ هفته رفتم گفت پسره.به همه گفتم پسر

1 Likes

سلام بچه ها من رفتم پیش دکترم برام ازمایش نوشت برا غربارگری دوم فردا برم.۳خرداد هم نوشت برم سونوآنومالی بعد برم پیشش

1 Likes

میخوای برای غربالگریه دوم و ؟؟
اگه اولی خوب باشه که دومی خیلی نیاز نیست که بری

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.