گپ مامانهای مهر1400😍😘

سلام عزیز دلم
من هنوز نمیدونم مهر میشم یا آبان
انشاالله خداوند حفظ کنه نی نی ناز تو

2 Likes

مرسی عزیزم همچنین نینی خودتو

2 Likes

من خواهرزاده هام گهواره داشتن کنار تخت خودشون میذاشتن یا تو هال وقتی مهمون میومد خیلی خوب و کاربردی بود منم حتما میگیرم

2 Likes

کریر از مدلی که نصب میشه تو ماشین میگیرم حتما برای بعد از یه سالگی هم صندلی ماشین درست حسابی میگیرم الان لزومی نداره برام که بگیرم
من چون خودم از عروسک بدم میومد موقعی که بچه بودم اسباب بازی تصمیم دارم در حد سه چهار تیکه متوسط بگیرم و هر موقع خودش خواست براش بگیرم از بچه هایی که کلی اسباب بازی دارن خوشم نمیاد تجربه بهم نشون داده خیلی بد اخلاق و پر توقع و بی تفاوت میشن:sweat_smile::sunglasses:

2 Likes

پس حله

2 Likes

کالسکه ام یکی از دوستام که خریده بود اصلا استفاده نکرده ازش قراره تا ماه دیگه که میاد بیاره برام چون منم نمیدونم استفاده مون میشه یا نه :stuck_out_tongue_winking_eye:
دیگه روروئک هم باز تجربه بهم ثابت کرده هدیه میارن برا بچه اونم نمیگیرم
آغوشی ام خیلی به کتف و کمر آسیب میزنه نمیگیرم
به جای همه اینا میخوام هزینه رو بذارم رو کریر و گهواره و صندلی غذای خوب و عالی

2 Likes

گلم تاریخ اخرین پریودتو بگو بگم کی زایمان میکنی

2 Likes

من تخت خواب ی نفره میگیرم که بزرگم شد روش بخوابه.ی گهواره میخرم.‌کریر میخرم وسیله بزرگ دیگ چی نیازمیشه.یکی هم ست حموم و ست حوله هستش میگیرم

3 Likes

سرچ کن اینجا سیسمونی ببین قبلا یادمه عکس گذاشته بودن،گپ چالش عکس سیسمونی

2 Likes

من رفتم ۱۵ هفته قشنگ اندامشو نشونم داد خودم دیدم

2 Likes

گهواره اگه از این مدلا باشه که مثل تاب تکون بخوره خیلیییی خوبه بچه خوشش میاد

2 Likes

اره جاری من گرفته بود فقط باگهواره میمونه بچش،دوباره اون جاریم برا سیسمونی خیلی چیز نخرید گفت بزرگ شد میخرم الان مثل چی پشیمونه قیمت ها ۱۰ برابر شده میگه کاش همون موقع میخریدم

2 Likes

تخت خواب یه نفره خواهر من گرفت بعد مدلش فانتزی بود وقتی خواهرزادم هشت نه ساله شد گفت چقد اینا زشته من دوسشون ندارم آخر مجبور شدن برن یه مدل نوجوان طور بگیرن براش
بعد سرویس نوجوان هم از الان بخوای بگیری یه جوریه تو سیسمونی خیلی بزرگونه میشه

2 Likes

آره منم گهواره برا بچه اولم خریدم خیلی کاربردی بود تا چهار ماهگیش کامل ازش استفاده میکردیم خوشش میومد

3 Likes

من از کریر هم خیلی استفاده کردم، حتی بچمو میذاشتم داخل کریر میبردم حموم :sweat_smile:

3 Likes

من خودم واضح دیدم خیلی حال میده فداشون شم

2 Likes

باش عزیزم

2 Likes

دقیقا منم زرداب

2 Likes

عزیزم دقیق نمیدونم فکر کنم ۴ بهمن:woman_shrugging:

2 Likes

عه
آخه من دنبال یه چیزی میگردم که قابلیت جابجایی داشته باشه
هر جا میرم ببرم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.