گپ مامانا دی ماهی ۱۴۰۰(3)

ن اصن درد نداره،راحت میشی

2 Likes

سلام،اینی ک گفتی چی هست؟!:grin:

1 Likes

عزیز من بعنوان یه سزارینی که همین حرفارو شنیدم و تصمیم به سز گرفتم میگم سزارین هم سخته کی میگه اسون ،والا ما ۳،۳ نفر بودیم اون روز برا سزارین تازه اوصاع من خیلی بهتر از بقیه بود،اولین بلند شدن و راه رفتن:crazy_face::crazy_face: تا ۲روز که نمیشه راه رفت خوب
وای بلند شدن از تخت رو نگم برات
من میگم هردو سخته،تازه سزارین احتمال چسبندگی زیاده ینی کلا سزارین دیده نمیشه و مخفیه ولی طبیعی دیده میشه
هردو سخته انشاا… اون چیزی که صلاحته برات رقم بخوره،یه سزارین سخت بدتر از طبیعی اسونه
انشاا… خوش زا باشی
نترس و قبول کن که طبیعی سختی قبل زایمان داره بابا قراره یه بچه بیاریم بیروناا کم الکی نیست که فک کنیم راحت و بی دعدعه باشه
بهش بگو کسی که قبول میکنه بچه بباره دیگ طبیعی زایمان کردنشم باس بپذیره مگه بارداری کم سختی و عوارض داره،پدر روده و … بدنمون در میاد:woozy_face:

3 Likes

ممنون عزیزم حرفات ارامش بخش بود:sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

وای که این عکس چقد حال و روز این روزای منه:woozy_face::heart::kissing_heart:👨‍👩‍👦

5 Likes

مامانا شما اروغ نی نی تون راحت میاد؟ برگشت شیر هم داره نی نی تون؟
پسر من سخت اروغ میزنه

2 Likes

اولا اصن اروغشو نمیگرفتم چون دیر آروغ میزد،مشکلیم نبود،راحت میخابیدو بالاهم نمیاورد
ولی تازگی آروغشومیگیرم،زودم آروغ میزنه ولی هم بالا میاره هم خابش کمتر شده

1 Likes

وای اره :joy: اولا منم همینطور بودم البته چنتا بالشم زیر پام میذاشتم موقه شیردهی،یکیم رو پام بعد بچه رو میذاشتم روش

1 Likes

دلو کمرم درد میگیره هر پنج دقه:anguished:

1 Likes

چرا خبری از دلارام و نیلای نشد

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: دقیقا منم
راسی باورتون میشه مامان شدین؟

1 Likes

از گی تا حالا درد داری؟

2 Likes

نیم ساعت ایناس

1 Likes

سلام مامانای دی ماهی همتون زایمان کردین ؟ :smiley:

1 Likes

من تاریخ زایمانم بهمنه
ولی الان درد پریودی دارم

1 Likes

بچه تورو خدا بیاین آخرین گپم:sob::sob::sob:

1 Likes

من دیروز سونو رو بردم‌ پیش،دکترم گف وزنش بالاس سزارینت میکنم ولی برا اینکه مطمئن بشیم از دیابت و اب دور بچه باید یک سونو فیزیکال و یک ازمایش قند بدی اگر تایید بشه سشنبه عملت میکنم خلاصه رفتم شب سونو دوباره گف نه دیابت داری نه اب دور بچت زیاده همه چیز نرماله وزنشم ۳۱۵۰ بود دیگ دکتر معاینم کرد گف لگنت خوبه حالا باید ازمایش قندم امروز بدم که از بابت دیابت مطمئن بشم

2 Likes

وا چرا پس سونو قبلی گفت ۳۸۰۰

1 Likes

نمیدونم بخدا این همه تفاوت طبیعیه اصلا ولی خوب مرکز سونیی که صب رفتم معتبر بود سه تا دکتر سونو داشت سونوییم که عصر رفتم کلینیک تخصصی بود ک همیشه میرفتم پیشش ایندفه گفتم یک سونو سادس برم ی جای خلوت نرفتم پیش سونو ک کرد گف کجارفتی گفتم گف کدوم دکترش سونوت کرد اسم دکترو ک گفتم گف خوب پس جدی نگیر :slightly_frowning_face:

1 Likes

دستگاهاشون باهم فرق میکنه حتما
کلا هم دوست دارن زیرآب همو بزنن بیچاره مریض این وسط

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.