گپ مامانا دی ماهی ۱۴۰۰(3)

گپ جدید مامانای دی ماهی

4 Likes

@u1020069
@Fatemeh_banoo
@Deli24
@Mahe_man6
@G1373
@u589593
@aram995
@Narin

4 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: :angel::angel::baby:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

3 Likes

اون پر شد؟

1 Likes

جای ۳تا پیام رو داره:grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

اون طرفو ببستین بیاین اینجا:joy:

1 Likes

اخي :pleading_face:
ديگه تمامه :joy::joy::joy:

1 Likes

بهتري؟

2 Likes

ممنون عزیزم خوبم مشکلی نداشتم:blush:

1 Likes

خداروشكر

2 Likes

دخترا کیا مث من وقتی میشینن یا دراز میکشن کمرشون میگیره دیگه نمیتونن راه برن:disappointed_relieved: نکنه گرفتگی کمر تا همیشه بمونه :scream:

3 Likes

من قبلنا لینجوری بودم الان دو ماه دکترم قرص مگنیفورت داده دیگه کمرم درد نمیکنه،حتی رگه پاهام تو خواب نمیگیره

4 Likes

من قبل بارداریم همیشه با کار کوچیک کمرم درد میگرفت الانم درد داره،جوریکه تو خونه قشنگ مث پنگوئن راه میرم
حالا بیرون حفظ ابرو میکنم

3 Likes

من مگنیفورتم میخورم ولی وضعیتم داره بدتر میشه

1 Likes

واسه من فشار رو ستون فقراتمه فشار خیلی بدیم هست میترسم قطع نخاع بشم :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Likes

والا من مگنیفورت خیلی کمکم کرد،چون تنها ترسم از بارداری همین کمرد درد بود،چوت قبل از بارداری وقتی یه کاری میکردم دیگه نمیتونستم کمرمو راست کنم،تویه ۴ ماهگیم کمرم داغونم کرد همش میگفتم اگه اینجوری پیش بره اون ماههای آخر دیگه فلج میشم،ولی شکر خدا الان خوبم

3 Likes

خدا نکنه،خواهرمم مثه شما بود

2 Likes

وای نگو منم خیلی کمرم میگیره 🥲 یمدت ک اصن قفل میکرد نمیتونسم تکون بخورم بسختی و اروم اروم تکون میخوردم ک بهترشه، رفتم دکتر قرص کلسی بُن واسم نوشت میخورم نسبت ب قبل بهترم ولی هنو یکم درد داره بعضی وقتا

3 Likes

:joy::joy:خدانکنه منم تو ستون فقراتمه همه دردام.مهره های کمرم و دنبالچه و لگنم خیلی تحت فشارن :joy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.