گپ مامانای دی ماه ۱۴۰۰(4)

@Fatemeh_banoo
@Deli24
@Mahe_man6
@G1373
@u589593
@aram995
@Narin

5 Likes

@u1020069

1 Likes

نویان اونجا ازت پرسیدم کولیک ایز زیر یکماه موردی نداره؟
@G1373

1 Likes

اخه پسر من دل درد داره واقعا کلافه شد هنو یکماه نشد ۲۶ روزه شه
من پدی لاکت گرفتم بش دادم بعد نمیدونستم پدی لاکت یخچالیه،دیگ میترسم بش بدم انداختمش
امروز کولیک ایز گرفتم از غروب بش دادم امیدوارم ارومش کنه
یکم گریه هاش کمتر بشه

2 Likes

والا عزیزم من چن باری دادم بهش خوب بود براش گفتن زیر یک ماه کولیک ایز خوبه،حالا شما میخواین برای مطمنی خودتون از یه دکتر بپرسید

2 Likes

خیلی گناه دارن بخدا از درد به خودشون میپیچن آدم دلش کباب میشه،روی شکمشو با روغن زیتون بمال بعد یه دستمالی یا اگه میتونی با پنبه اندازه کفه دستت بزار روی شکمش با روغن زیتون بمونه روش یکمم سوراخ معقدشو با روغن زیتون چرب کن خیلی تاثیر خوبی داره این کارو بکن حتما شکمش کار میکنه ده

2 Likes

خداروشکر شکمش کار میکنه خوبم کار میکنه:woozy_face::smiley:
اره روعن زیتون عالیه خودم خیلی قبول دارم
ولی دل درد داره خیلی ب خودش میپیچه و بچه رو عصبی میکنه،باعث میشه حتی شیر هم نخوره
امیدوارم کولیک ایز بش بسازه

1 Likes

میبینم ک چهاری شدیم :grin:

1 Likes

ای مادرانی ک ازبس بچه رو بغل کردین کتف کولتون میدرده، بچه رو رو پا بزارین،تکون بدین شاید خوششون اومد،راحتتر از کول کردنه

1 Likes

رو پا هم میزارم
اما وقتی دل دردش شروع بشه فقط با راه رفتن اروم میشه

2 Likes

عزیزم دلش درد میگیره بشین دمر بزار تو بغلت …دستت بمونه زیر شکمش فکنم آروم بشه…قبلنا زنداییم اینکارو میکرد

منو تگ نکردی:roll_eyes:

1 Likes

منم پدی لاکت میدم ۱۰ دقیقه قبل اینکه بهش بدم میذارمش بیرون

مامانا گلو دردو سرفه دارم فک کنم مریض شدم حالا چیکار کنم:sob::sob:

1 Likes

گریه هم میکنه پسر من گریه نمیکنه خدارو شکر فقط وقتی گشنشه یا جیش کرده نق نق میکنه یا نهایت یکم گریه ولی خیلی خودشو میجو تاب میده و سرخ میشه زور نیرنه شکمشم روزی ۵یا۶ بار کار میده

2 Likes

ماسک بزن حتما بچه رو برمیداری برو دکتر دارو میدن حتما مراقب باش خیلی

1 Likes

@u589593
اون گروه پرشد نشد ریپلای کنم
برا من سر بچه تو لگن نمیومد بدونی ب چه وحشتناکی معاینم میکردن که سر بچه رو بیارن پایین من فول بودم بهش زور میومد و درد وحشتناک بعد اونام پاهام خم میکردن تو شکمم یکی شکممو از بالا فشار میداد یکیم با دوتا انگشت لبه اونجارو میکشید پایین باز شه یه دستشو میکرد تو سر بچه رو بگیره همزمان میگف زورم بزن منم تا یه ذره زور میزدم جیغ میشد بعد که پسرم دنیا اومد رد انگشتاشون رو سرش گود شده بود و قرمز فک کن برا من اومدن تو اون دردا دوبار سوند وصل کردن اصلا متوجه درد سوند نشدم اینقد میگن سوند درد داره
درد زایمان بدترین دردی بود که تجربش کردم اونم الکیه الکی بخاطر خطای سونوگرافی

3 Likes

ماسک زدم شوهرم سرکاره شب بیاد بهش میگم ببره

1 Likes

اره واقعا سوند خیلی بده وقتی میذارن من الان بعضی وقتا جاش میسوزه:neutral_face:
نمیتونستم راه برم فکر میکردم الانه که در بیاد

1 Likes

اخه ثابتای گروه چند نفریم:crazy_face:پوزش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.