گپ مامانای دی ماه ۱۴۰۰🤰🏻(2)

منم امروز دادم پرتقالی بود ولی خوشم نیومد

1 Likes

امروز پس خیلیا آز داشتین:grinning:بسلامتی

2 Likes

فک میکردم خیلی حالم بد میشه بالا میارم ولی اصلا اونطور نبود ولی خونی ک گرفتن ازم اذیتم کرد با شیکم خالی سرم گیج میرفت

1 Likes

اسم دختر دختر خواهرشوهر همینه. اسم پسرش هم گذاشت محمد نورهان.
خیلی قشنگه.معنیش میشه باطراوت شاداب -درسته؟

اگه با شیکم خالی و گشنه میخوردی خوشت می اومد :grinning_face_with_smiling_eyes: من اینقد گشنه بودم بابت پودرم تشکر کردم ازشون :joy:

2 Likes

نورهان هم اسم قشنگيه
ميگم شوهرتون چطوره؟ بهتر شدن؟

عزیزم دیشب تو اورژانس بستری کردن میخواستن عملش کنن .دکتر جراح اومده معاینه کرده میگه آپاندیس نداری. خدا رو شکر اومد خونه.بهش دارو قوی داده.

1 Likes

سلامت باشید
اومدم خونه سرگیجه گرفتم از بس قندش زیاد بود:confounded::confounded:

خب منم ناشتا بودم دیگ ولی کلا ازین چیزا خوشم نمیاد:grin:

1 Likes

منکه ۳۰ هفته ام دکترم برام ننوشته هنوز سونو وزن:thinking:

اگه مشکلی نباشه معمولا صبر میکنن برا ۳۲ هفته به بعد

1 Likes

اهان پس اشکالی نداره اگه هفته های بالاتر بری

خداروشكر

گفتن ۱۲۰۰ دیگه نمیدونم خوبه یا نه

1 Likes

اره عزیزم همونه معنیش اتفاقا من از وقتی که ازدواج کردم گفت هر زمان بچه دار بشم اگه خدا دخترو پسر داد بهم اسمشونو میزارم،نوژا نویان،حالا خدا دخترو کرده نصیبم،انشالا پسرم نصیبم کنه:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

خوب باید بری من دکترم گفت ۲۸ هفته بیا برای سنو وزن،ببینیم خوب رشد کرده،من دکترم خودش سنو هم داره،خدایش خیلی کارم راحته دیگه مجبور نیستم برم جایی دیگه ویزیت سنو بدم

1 Likes

من دکتر خاصی ندارم، بنظرتون برم واسم سونو وزن بنویسن؟
خودمم خیلی دلتنگ دیدنش شدم دوسدارم برم ببینمش :star_struck:

۲۸ هفتم تقریبا،
خانوما شما وسایل بهداشتی برا نینی چیزی گرفتین؟
اگ اره عکس وکاربردشو بذارین،من نمیدونم چ بگیرم،ی شامپو فقط بلدم :grin:

2 Likes

هردفعه ک میرم دست ب شکمم میزنه و صدای قلبشو گوش میده میگه رشدش خوبه حالا ماه بعد برم فک کنم بنویسه تو این مطبش دستگاه سونو نداره اون یکی داره ک من نمیرم اونجا چون بعدظهر میشینه سخته برام

من صبح پاشدم گلو درد بودم چیکار کنم:disappointed_relieved:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.