گپ خنده دار🤣🤣😜و ۱۸+😈

طرف شب عروسیش بوده خلاصه به داداش کوچیکش میگه برو یه بسته کــرم از داروخونه بگیر بیار … آقا این بچه میره میخره میده دست داداش دوماده اونها هم میرن تو حنجله … خلاصه مبینن یه ساعت شد نیومدن دوساعت شد سه ساعت شد یه روز شد میبینن عروس دوماد نمیان بیرون ، میگن بابا اینها مگه چه کار میکنن ، بچه میگه من بگم من بگم ، میزنن تو سر بچه میگن وااااا ، بچه چه معنی داره از این حرفها بزنه ، خلاصه سرتون درد نیارم یه روز شد دو روز شد یه هفته شد مبینن نمیان بیرون ، میگن بچه تو که میدونی چرا نمیان بیرون ،،، پسره میگه راستش داداش گفت برو یه بسته کــرم بخر ، مغازه بسته بود من هم یه بسته چسب دوقلو خریدم بهش دادم

14 Likes

بعضی وقتا ی کارایی میکنیم میگیم دلمون خنک شد اینم جیگرش خنک شده تنوع داده
:rofl::rofl::rofl:
انگار

6 Likes

شایدم ارضا شده میگ خنک شدم

2 Likes

مورد داشتیم مرده زیر تابوت زنش از بس [خوشحال] بوده داد میزده!
.

.

.

لا اله ایووووول الله

13 Likes

قبل ازدادن رعايت كنيد:1:حمام,2:شورت نو,3:عطرزدن,4:لباس راحت,5:يك فنجان قهوه,چرا اينقدرباعلاقه دنبال ميكنى نکنه ميخواي بدي شیطون
--------------------:rofl:

10 Likes

یه روز یه کشیش به یه راهبه پیشنهاد می کنه که با ماشین برسوندش به مقصدش… راهبه سوار میشه و راه میفتن… چند دقیقهء بعد راهبه پاهاش رو روی هم میندازه و کشیش زیر چشمی یه نگاهی به پای راهبه میندازه… راهبه میگه: پدر روحانی ، روایت مقدس ۱۲۹ رو به خاطر بیار… کشیش قرمز میشه و به جاده خیره میشه… چند دقیقه بعد بازم شیطون وارد عمل میشه و کشیش موقع عوض کردن دنده ، بازوش رو با پای راهبه تماس میده… راهبه باز میگه: پدر روحانی! روایت مقدس ۱۲۹ رو به خاطر بیار!… کشیش زیر لب یه فحش میده و بیخیال میشه و راهبه رو به مقصدش می رسونه… بعد از اینکه کشیش به کلیسا بر می گرده سریع میدوه و از توی کتاب روایت مقدس ۱۲۹ رو پیدا می کنه و می بینه که نوشته: «به پیش برو و عمل خود را پیگیری کن… کار خود را ادامه بده و بدان که به جلال و شادمانی که می خواهی می رسی »

12 Likes

یارو زنش رو طلاق میده همه بهش میگن : بابا , طلا خانوم که زن خوبی بود چرا طلاقش دادی ؟ یارو با عصبانیت میگه غلط کرده . تازه فهمیدم که چقدر عوضی بود . دیروز بازار بودم همه میگفتن : طلا کشیده پائین

11 Likes

ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﯽ ﺑﺨﺶ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ بوﺩﯾﻢ. ﺍﺳﺘﺎﺩﻩ (ﺯﻥ) ﺻﺪﺍﻡ ﮐﺮﺩ ﮔﻔﺖ: ﺗﻮ ﮐﻪ ﺧﺠﺎﻟﺘﯽ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﺑﯿﺎ ﭘﺎﯼ ﺗﺨﺘﻪ ﻧﻘﺶ ﭘﺴﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﺎﺩ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻋﻼﻗﻪ ﮐﻨﻪﭼﯽ ﻣﯿﮕﯽ ﺑﻬﺶ؟ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻢ ﻣﺜﻼ ﺍﻭﻥ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺍﻡ!!! ﮔﻔﺘﻢ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺭﻭﻡ ﻧﻤﯽ ﺷﻪ ﺟﻠﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺑﮕﻢ ﮐﻪ , ﺿﺎﯾﺲ !

ﺍﺳﺘﺎﺩ: ﻧﻪ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎﺵ ﻓﻘﻂ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯾﻢ ﻧﻘﺎﻁ ﺿﻌﻒ ﻭ ﻗﻮﺕ ﻭ ﻧﺤﻮﻩ ﺑﯿﺎﻧﺖ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ

ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﯽ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﮐﻨﯿﻢ. ﺣﺎﻻ ﮐﻞ ﮐﻼﺱ ﺳﺎﮐﺖ ﻣﻨﺘﻈﺮﻥ ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﮕﻢ

ﺑﺘﺮﮐﻦ , ﻣﻨﻢ ﻓﺮﺻﺖ ﻃﻠﺐ ﺯﻝ ﺯﺩﻡ ﺗﻮ ﭼﺸﻤﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺑﺎﺻﺪﺍﯼ ﻧﺎﺯﮎ ﮔﻔﺘﻢ : ﺷﻼﻡ، ﻣﻦ ﯾﻪ ﺟﻮﺟﻮﯼ ﮐﻮﺷﻮﻟﻮﺍﻡ، ﻫﻮﺍ

ﺷﺮﺩﻩ، ﺑﻒ ﻣﯿﺎﺩ، ﻣﯿﺰﺍﻟﯽ ﺗﻮ ﻗﻠﺒﺖ ﺑﻤﻮﻧﻢ؟؟ (:

ﯾﻌﻨﯽ ﮐﻼﺱ ﺗﺮﮐﯿﺪﺍ , ﺧﺪﺍﯾﯽ ﺗﺼﻮﺭ ﮐﻨﯿﺪ صحنه رﻭ

، ۵۰ ﺳﺎﻟﺸﻪ ﻃﺮﻑ!!!

ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﮐﻪ ﺍﺷﮏ ﺍﺯ ﭼﺸﺎﺷﻮﻥ ﻣﯽ ﺑﺎﺭﯾﺪ

ﺍﺳﺘﺎﺩﻣﻮﻥ ﻫﻢ ﺧﺪﺍﯾﯿﺶ ﺑﺎﺟﻨﺒﻪ ﺑﻮﺩ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ ﺑﺮﻭ ﺑﺸﯿﻦ ﺗﻮ ﺁﺩﻡ ﺑﺸﻮ ﻧﯿﺴﺘﯽ

13 Likes

خوابگاه دخترا موقع عوض کردن لباس :

ووووووی مهشیــد جون نیگا نکنیـا عژیـژم ، چشای خوشگلتـو ببند …

خوابگاه پسرا موقع عوض کردن لباس :

اووووووف سعـــید عجب کـ…نی به هم زدیا! یه بارم پیش ما بخواب !

11 Likes

یه بار یه مرده میخواسته با زنش سکس کنه
به بچه ش میگه:
برو دمِ پنجره وایسا،هرکسی رد شد بلند بلند بگو تا من صدات کنم!
بچه میگه باشه!
میره دمِ پنجره وایمیسته و یه دقیقه بعد میگه:
اصغـــــــــــر آقا رد شد!
محسن آقا با موتورش رد شد!
آبجیِ عباس کوتول رد شد!
اِ اِ اِ … بابا!! جمشید آقا داره زنشو میکنه!
باباش شاکی میشه داد میزنه:
خفه شو بی ادبِ توله سگ!تو از کجا میبینی؟
بچه میگه : آخــــــه علی هم دمِ پنجره وایساده …

11 Likes

یک ایرانیه تو يه مسابقه نقاشي شركت ميكنه تو جهان اول ميشه،
ميان يه هيئت از ايران ميفرستن ببينن چي كشيده. ميبينن يه مرد لخت كشيده كه يه ماسك رو دهنشه، يه شاخه گل دستشه و يه كاندوم هم رو فلانشه!
…ميرن از كارشناساي خارجي ميپرسن: بابا اين چه افتضاحيه؟
آخه شما چطور اينو برنده اعلام كردين؟!
ميگن: اين پيام داره: اون ماسك يعني خودشو از آلودگي‌ها دور كرده و ناراحتیش رو از تخریب محیط زیست نشون داده، اون گل نشانه طبيعته که اگه حفاظت نشه نابود میشه، اون كاندوم هم نشانه مبارزه با بيماريهاي جنسيه.
بعد ميرن پيش ایرانیه ميگن: منظور شما از اين نقاشي چي بود؟ ميگه: والله ما فقط مي‌خواستيم بگيم كه سکس با كاندوم مثل بو كردن گل با ماسك است…!!!

13 Likes

نامزد غضنفر به غضنفر می گه: عزیزم اگر می خواهی زنت بشم باید یه عالمه خرجم کنی! غضنفر هم که یک دل نه صد دل عاشق نامزدش بود از فردای همون روز راهی دشت و دمن می شه و شروع می کنه به خر جمع کردن

10 Likes

دختر به پسره میگه: شنیدی ماله عربا درازه؟ پسره میگه: آره! دختره: شنیدی میگن مال مکزیکیا کلفته؟ پسره :آره! دختره راستی اسم مال تو چیه؟ پسره: عبدالخلیل زاپاتا

9 Likes

نظر آقایان در مورد سایز سوتین خانمها: هفتاد: تو رشده، هشتاد: تو مشته، هشتاد و پنج: بهشته، نود: درشته، صد: بالشته!

11 Likes

از یه بچه میپرسن: چند تا وسیله نشستن نام ببر ؟؟؟ میگه : چهار پایه صندلی چراغ خواب .میگن: مگه رو چراغ خوابم میشینن؟؟؟ میگه اره همین دیشب بابا به مامان گفت : اون چراغ خواب رو خاموش کن بشین روش

14 Likes

عزیزم الهی همیشه دلت شاد باشه
کلی خندیدم و روحیه گرفتم

4 Likes

دوستاتونو Tag کنین
:sunglasses:

3 Likes

قربونت عزیزم خداروشکر
:kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

ﯾﺎﺭﻭ ﺯﻧﮓ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﻣﯿﮕﻪ ﻏﺬﺍ چی ﺩﺍﺭﯾﺪ ؟
ﺧﺎﻧﻤﻪ ﻣﯿﮕﻪ : ﭘﯿﺘﺰﺍ ، ﺟﻮﺟﻪ ﮐﺒﺎﺏ ، ﮐﻮﺑﯿﺪﻩ ،
ﻣﺮﻍ ، ﺍﺳﺘﯿﮏ
ﯾﺎﺭﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺧﻮﺵ ﺑﺤﺎﻟﺘﻮﻥ ﻣا تویخچال کوفتم نداریم!!!

11 Likes

همیشه وقتی من یا داداشم میریم حموم مامانم شروع میکنه به ظرف شستن.امروز پنج دقیقه نشده بود داداشم رفت حموم مامانم شروع کرد ظرفارو بشوره،دیدم داداشم با عصبانیت در حالیکه آب داره ازش شرره میکنه یه حوله دور خودش پیچیده با تشت رفت تو آشپزخونه کل ظرفارو ریخت تو تشت نصف مایع ظرفشویی هم خالی کرد تو تشت و درحالیکه داشت میرفت !سمت حموم گفت:من اینا رو میشورم فقط اون شیر آبو ببند

9 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.