گپ تکراری و بی محتوا

با سلام خدمت همه خوهرا
خواستم از دوستان گلم خواهش کنم انقدر گپ الکی نزنن خیلی از گپ ها انقدر تکراریه که حتی یه نفر رغبت نمیکنه بره و جواب بده ،بعضیای دیگم انقدر سوال ساده میپرسن که ادم واقعا می مونه پرسیدن خیلیم خوبه ولی قبلش یکم به خودمون زحمت بدیم بگردیم اگه مورد مشابه ندیدیم بعد بپرسیم.
صدتا گپ از یه موضوع هست تو هر کدومم یا بدون جواب یا یکی دو نفر جواب دادن .بعضی سوالا هم با عرض معذرت انقدر مسخرس ادم عصبی میشه اینا کجا بودن تا حالا .
قرار نیست هرچی به ذهنمون میاد فوری گپش کنیم .اینجا برای سرگرمی و اموزش تو هر زمینه و گاهی دردو دل و راهنمایی گرفتن هستش نزاریم با این موضوعات الکی و تکراری بی محتوا و کسل کننده بشه .
بازم معذرت میخوام امیدوارم کسی ناراحت نشه ولی لازم دونستم بگم

8 Likes

سلام عزیزم
تا حدودی صحبت شما رو قبول دارم، اما بعضی از دوستان تازه وارد نمیدونن چه طور در مامی گپ باید فعالیت کنن و موقع ثبت نام فقط یاد میگیرن که چه طور باید سوال شون رو بپرسن. بنابراین میان و گپ جدید میسازن. به خاطر همین تعداد گپ های تکراری زیاد میشه
هیچ سوالی مسخره نیست عزیزم. چون در جامعه ما همه در یک سطح نیستن بنابراین ممکنه سوالی برای ما مسخره به نظر بیاد اما برای دیگری سوال مهمی باشه.
همه می تونن بیان و در مامی گپ سوال بپرسن اما به قول شما بهتره قبلش یه سرچی بکنن اگر جواب سوال شون رو پیدا نکردن بعد بپرسن
انشالا بتونیم کاری کنیم که اینجا برای همه مفید باشه :rose:

12 Likes

امیدوارم عزیزم

1 Likes

خانم حکیمی سلام من با دستگاه کپی رنگی کار میکنم در روز حدود 10 ساعت کار با این دستگاه دارم و در حال اقدام برای بارداری هستم میخواستم ببینم اشعه بوی جوهر و خود جوهر آن برای من که در حال اقدام هستم ضرر داره و مانع تخمک گذاری میشه

عزیزم گپ جدید باید میزدی

1 Likes

میشه راهنماییم کنید درضمن اونجا تهویه مناسب هم نداره و فقط پنجره هست که همیشه باز میزارم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.