گپ آزاد بیاین بحرفیم

سلام خانومای تهرانی بیاین با هم آشنا بشیم و اطلاعات بارداری و دکترامون و ب هم معرفی کنیم

سلام من تهرانم :slight_smile:

1 Likes

سلام منم تهرانم 5 هفته است ک باردارم هشت ماه اقدام بودم بدلیل تنبلی تخمدان باردار نمیشدم تا اینکه ماه پیش… رفتم پیش دکتر قنبر عباسی که همون ماه هم نتیجه گرفتم خداروشکر

1 Likes

کم کم میخوام اقدام کنم ولی میترسم خیلیییییییییی.تاحالا امپول نزدم انقدرکه میترسم .الانم ب اون لحظه بعده ۹ماه فکر میکنم میگم نوشته ی کلمه ی روی دربه اتاق عملو ببینم همونجا از حال میرم چ برسه خودم با پای خودم برم داخل اتاق عمل .

یذره خون ببینم فشارم میوفته حتی از کنار بیمارستان ردشدنی دست و پام میلرزه :pensive::pensive:
واس همین از بارداری میترسم .

دوستان تهرانی
ی سوال غیر از بحثتون دارم
تهران چ جور شهریه اخه دختر عموم میخواد بیاد همین روزا تهران واسه زندگی تنها
خیلی دلواپسشم

سلام منم تهرانم

از کجا میخواد بیاد تهران؟

از شیراز میخواد بیاد

خیلی واسش سخت نیست چون شیرازم یه شهر بزرگ و به روزیه،اگه زیاد بخواد بره بیرون و سر کار باید یه کم تیز باشه حواس جمع

شلوغ و پر هرج و مرج. بعضي ها تحملش رو ندارند
خاله و دو تا دختر خاله ها و داماد شوهرم از شيراز اومدن تهران
موقعيتشون هم بد نبود ولي بخاطر ترافيك و آلودگي و كارايه خونه دوباره برگشتن شيراز

ای جان مبارکه عزیزم انشالله بارداری خوبی داشته باشی

1 Likes

نترس عزيزم فكر لذت در آغوش كشيدن فرزندت رو بكن كه بنظرم به دنيا مي ارزه

1 Likes

مباركه گلم
چي بهت داد مصرف كردي و روشش چطوريه؟

1 Likes

من تهران نیستم ولی درمانمو تهران دارم انجام میدم همش میرمو میام
پیش دکتر نصر
خیلی‌تعریفشونو شنیدم تصمیم گرفتم بیام الان ۶ ماهه قزص داده نتیجه نگیرم میام آی وی اف

مرسی عزیزم
خداکنه موفق بشه دختر عموم

1 Likes

فوبیای زایمان دارم کلا یادم میاد عینه بید میلرزم حتی نمیتونم بخوابم از فکرو ترسش

1 Likes

اميد بخدا

1 Likes

منم تهرانم .یکسال و دوماه اقدامم نتیجه نگرفتم البته ۶ ماه دارو خوردم تصمیم گرفتم برم کلینیک ناباروری تا تحت نظر باشم فعلا برای ۱۶ تیر نوبت دادن بهم
دکترم خیلی ریلکس بود احساس میکنم پیشش وقتم تلف میشه .۶ ماه فهمیدم تنبلی دارم ولی فقط کلو میفن و لتروزول خوردم آمپولم نزدم تا حالا

ابن سينا؟

نه رویش طرفای تهرانپارسه زیر نظر رویان هستش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.