گپم بستہ شد

ھنوز نیومدہ گپ زدم بستہ شد چرا؟مگہ چی گفتم۔اینجا کہ بدتراز نی نی سایتہ

1 Likes

چی گفتی مگه عزیزم

حقیقت نی نی سایت رو

منم از سایت اومدم راجبش حرف نزن عزیزم اونایی که ازاونجااومدن میدونن چجوری قوانینش
ماهم که تازه اومدیم باید به قوانین اینجااحترام بزاریم

عزیزم گپ های تکراری بسته می شن

همه دوستانی که تازه به جمع ما پیوستید خیلی خیلی خوش اومدین
اینجا ما همه با هم دوستیم و تحت هر شرایطی با هم با احترام رفتار می کنیم
رعایت ادب مهم ترین قانون ماست
اینکه کسی که وارد جمع ما شده از کجا اومده فرقی نداره، مهم اینه که دیگه الان در کنار هم هستیم
پس لطفا در این سایت تفکیکی صورت نگیره و دو دستگی ایجاد نشه
چه در عناوین و چه در محتوای گپ ها از عبارات نی نی سایتی ها یا مامی گپی ها استفاده نشه
در این صورت برای حفظ آرامش محیط ناچاریم گپ هایی با این محتوا رو ویرایش کنیم و یا ببندیم
ممنون از توجه تون :pray:

2 Likes

من بی ادبی نکردہ بودم

من نمیدونستم میبندن اگہ ھرف بزنم واسہ اون سایت۔اون سایت کہ دارن ھمش از بدی این سایت میگن۔نی نی یاراھم تشویقشون میکنن۔اینجا برعکس حذف میکنن۔بازم ب اینجا کہ شعورشون بعضی اونجاس

1 Likes

عزیزم خانم خجسته گفتن چون تکراری بوده بسته شد

اره عزیزم محیط اینجاخیلی گرم وصمیمیه من اینجارو ترجیح میدم
البته دیروز بایکی از کاربرای اینجادعوام شد ولی اینجاخیلی بهترعه
مامی یاراشونم خیلی مهربونن

3 Likes

ب دل نگیر عزیزم .

1 Likes

:rose::rose::rose::rose:
نه عزیزم

1 Likes

عزیزم بخاطره تکراری بودنش بسته شد کلا هر گپی در مورد نی نی سایت باشه بسته میشه چون از دیروز صدتا گپ راجبش زده شده

چرا نی نی سایتیا لازم میدونن بگن از نی نی سایت اومدن؟ دوروزه تمام گپا شده از نی نی سایت اومدم!خب از نی نی سایت بیاید چیه مگه؟! کجاش عجیبه! بعد این جوی ک ایجاد میشه واسه چیه؟! خب اومدید عادی گپ بزنید عادی صحبت کنید حتما لازم نیس همه بدونن از کجا اومدید مث این میمونه من اولین بار گپ زدم بگم سلام من از خونمون اومدم خب ک چی

4 Likes

:heart:

1 Likes

خب چ اشکال داره گلم؟ بذار بگن . ازاینکه اینجا رو انتخاب کردن و تعریفشو میکنن باید سپاسگذار باشیم

2 Likes

گلم عزیزم
میخوان دوستاشونوپیدا کنن توسایت

1 Likes

منم فک میکنم بھتر باشہ اینجا

1 Likes

مرسی عزیزم
واقعاخانوم فهمیده ای هستین :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

نظر لطفته گلم

1 Likes

من تعریفی از نی نی سایت نکردم۔بدم میاد ازاونجا۔محیط داغونی دارہ۔محتوا ندارہ ھمش خیانت ورابطہ ودوس دخترپسری۔حالادم بھم میخورہ۔مثلن سایت بارداریہ دریق از یہ سوال مفید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.