گوش درد شدید در بارداری

سلام دوستان من هفته ۳۲ هستم و گلوم عفونت کرده و تا پشت پرده گوشم رفته و حالا هم گلو درد و هم گوش درد شدید گرفتم .رفتم دکتر بهم قطره گوش و آنتی بیوتیک داده دارم استفاده میکنم سر ساعت ولی هنوز خوب نشده .من باید تو این وضعیت چیکار کنم .واقعا درد شدیدی دارم و شبها از درد نممیتونم بخوابم .

سلام عزیزم
منم اوایل بارداری گوش دردافتضاح داشتم
سیرمیزاشتم توگوشم،باپیازروگازداغ میکردم
دکترهم بهم قطره دادروپنبه قطره میزدم میزاشتم توگوشم هرچهارساعت پنبه روعوض میکردم
بنظرم پنبه بزارتوگوشت

ء چ فک خوبی من همش دارم یک طرف میخوابم که قطره ها بیرون نریزند آخه یک طرف درده طوری درده که از گلو ورم کرده تا گوشم

گلوم بد جور عفونت کرده

پنبه خیلی کمکم کرد

شربت عسل درست کن بخور

عنبر نسا دود کن گوشتو دود بده واسه خشک کردن عفونت عالیه. ی سرچ تو نت بزن از خواص عنبر نسا متوجه میشی

خوردم شربت شو .دیشب مجبور شدم دوباره برم دکتر و سرم و آمپول بهم دادن .خونه که اومدم بهتر بودم بودم خوابیدم نصف شب دیگه تبدیل شده بود به سرماخوردگی .ویروسش خیلی قوی همینطور داره تغییر مریضی میده دیگه نمیدونم چیکار کنم .الان یک هفته ست درگیرشم :sleepy:

1 Likes

آخی الهی
بیشترمواظب خودت باش آخه
هی هواسردوگرم میشه آدم زودمریض میشه

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.