گهواره بچه

سلام بچه ها،خوبین؟

میگم چه نوع گهواره ای برای بچه خوبه و پیشنهاد میدید؟!

1 Likes

سلام. من فكر نكنم بگيرم

2 Likes

پس چجوری میخوابونیش؟!

وقتى نوزاد موقع شير خوردن خودش ميخوابه ديگه. بزرگم بشه نميخوام به تكون و جاى خاصى عادت كنه

2 Likes

صحیح.یعنی تختی چیزی هم نمیگیری واسش؟

بختیاری ها یه مدل گهواره دارن به اسم تعده،که بچه هاشونو تو اون میخوابونن تا چند ماهگی البته

3 Likes

چرا تخت ميگيرم. منظورم پوزيشن خاصى براى خواب مثلاً اونايى كه به چيزاى خاصى عادت دارن ديدم هم مادر هم بچه چقدر اذيت شدن

2 Likes

اها.اینطوری هم خوبه

1 Likes

ان شاءالله به سلامتی به دنیا بیاد💗

1 Likes

مرسى عزيزم. براى تو هم همينطور

2 Likes

منم اینکارو میکنم صدف دوست ندارم بچرو زیاد تو بغلم بگیرم یا به گهواره و این چیزا عادت بدم فقط تو دخترمم اینکارو کردم بالاسرش گوشی میذاشتم تا با صدا عادت کنه بخوابه بعد موقع شستنم با اب سرد میشستم ماشالله تا الانم خیلی دیر سرما میخوره سالی یه بار البته حموم کردن نه وقتی میخواستم پوشکشو عوض کنم

6 Likes

آره دقيقاً بچه رو هر چقدر ساده تر بزرگ كنى براى خودشم بهتره.

3 Likes

من گهواره گرفتم
برای اینگه کنار خودم بخابه خریدم ولی از همون روز اول قفلش کردم و حالت تختش کردم
وقتی تکونش میدم دخترم هوشیارتر میشه و اصلا جواب نمیده براش
البته خودمم دوس نداشتم عادت کنه به گهواره

2 Likes

خب بچه هی گریه کرد چجوری باید ساکتش کرد؟
مخصوصا نوزاد ک کولیک داشته باشه نمیشه زیادی شیر داد نمیشه هم تو بغل هی تابش داد ب بغل عادت میکنه دیگه بدون اون نمیخوابه
منم دوس دارم بچه همینجوری بخوابه بدون وابستگی ب تکون دادن یا شیر مادر ولی فکر میکنم تا بدنیا نیومده نمیشه تصمیم گرفت درباره این موضوع

2 Likes

بعضیام میگن ب گهواره عادت کنه دیگه جایی بری نمیخوابه بدون تختش
بعد میگن رو پات تکون بده تا بخوابه! اینکارم واس مادر واقعا سخته هی بشینه بچه رو روپا تکون بده تا خوابید بذاره زمین بیدار شه :persevere::persevere:

2 Likes

کجا زندگی میکنی عزیزجان؟
بلدی تو تَده ببندی؟

1 Likes

منم گهواره نخریدم چون زود کوچیک میشه قراره یه تخت سایز ۷۰در ۱۳۰ بخرم کنار تخت خودم بزارم جون اتاق جدا نداره تا ۴ سالم میشه استفاده کنه

1 Likes

البته تختش هم حالت ننو داره هم ثابت میشه

تقریبا تو این سبک .مدلای مختلف داره

1 Likes

من گهواره خریدم براش… چون نمیخام دائم بغل بگیرمش ک خییلییی بغلی شه حداقل با تکون گهواره بخوابه…

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.