گریه هنگام مدفوع

سلام دوستان من پسر چهارساله دارم که الان چند روزه موقع پی پی کردن گریه میکنه و دل درد داره .مدفوعش هم تیره ست و سفت و احساس میکنم دونه های خیلییی ریز سفید تو مدفوعش هست .کسی میدونه علائم چیه ؟

اگه سفته و موقع دفع درد داره که یبوست داره، باید غذاهای فیبر دار بهش بدین
پودر پیدرولاکس هم عالیه، دکتر برای پسر خودم نوشته، روزی 1ق غذاخوری توی آب یا آبمیوه حل کنید. در طول روز بدین بخوره
قطره آهن میدین که سیاهه؟

نه قطره اهن نمیدم دیگه بهش شربت مولتی نیو کیندر میدم بهش .فقط موقعی که میخواد پیپی کنه دلش بدجور درد میگیره و بعدش اروم میشه

خب چون موقع ppدرد داره و اذیته یبوست داره، میوه بجز موز، کاهو، سبزیجات، انجیر( انجیر خشک خیس کنید،با آبش بخوره)، روغن زیتون برای رفع یبوست خوبه.
دارویی هم پیدورلاکس که بالا گفتم.

رنگشم بخاطر دارویی که میدین سیاهه

قربونتون ممنون از راهنماییت.میوه فقط موز و سیب و خیار و هندوانه دوست داره خیلی هم بدغذا و دارو میخوره . کرمک و انگل و این چیزا نیست نه ؟

قهوه ای پررنگه سیاه نیست فقط اون دونه های خیلی ریز که امشب دیدم نگرانم کرده

سلام عزیزم
لکه های سفید در مدفوع یک اتفاق معمول نیست و می تواند توسط علل بهداشتی زیادی ایجاد شود. گاهی اوقات لکه های سفید در مدفوع به شکل دانه هستند و گاهی نیز شبیه ماده سفید رنگی ظاهر می شوند. معمولا مشاهده یک الی دو بار این لکه ها نشان از چیز نگران کننده ای نیست. اما اگر به طور مداوم بعد از اجابت مزاج، شاهد لکه های سفید در مدفوع هستید، باید برای یافتن علت به پزشک مراجعه کنید.

دلایل بسیاری برای وجود ذرات سفید و توده های سفید مانند در مدفوع وجود دارد. لکه های سفید در مدفوع گاهی نشانه ای از یک عفونت قارچی یا وجود انگل در روده است. بیماری های گوارش نیز می توانند باعث ایجاد مخاط سفید همراه با مدفوع شوند.

حتما ببرید دکتر، براش ازمایش بنویسه.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.