گریه های نوزاد

سلام.دوستان دخترم ۵ماه و۱۹ روزشه…دو روزه بی قراری هاش خیلی بیشتر شده یعنی توی خواب مدااام گریه میکنه.هرکاری میکنم تاآروم بشه نمیشه…گریه هاش طولانیه.۵ روزه که توی فرنی بادام هم میریزم…آیا ممکنه بی قراریش و ناآرام بودنش بخاطر بادام باشه؟؟؟(ناگفته نماند ک دخترم از۱۴ روزگی کولیک معده داشته و نفخ شکمش هم زیاده)

شایدسنگینه براش بادوم دخترمن تواین سن گریه میکرد اما گشتش بود اماخب یه احتمالی هم هست شاید داره لثه هاش اماده میشه برادندون

1 Likes

سلام گلم بادوم برای معده ادم بزرگ سنگینی میکنه چه برسه کودک پنج ماهه.بعدشم علت بیقراریش سوای این احتمال زیاد از،دندوناشه دستت بشور بکش رو لثه اش،ببین ورم کرده یا تیز شده شاید داره دندون درمیاره

1 Likes

آره لثه هاشم التهاب داره.از ۳ماهگی همش آب دهانش میریزه و لثه هاش میخاره

1 Likes

مرسی فدات حتما این کارو میکنم

1 Likes

عزیزدلم کاملا طبیعیه اصلا نگران نباش صددرصد بخاطر،دندوناشه پسر منم همینطور،بود. فقط حواست باشه اگر،اسهال گرفت بعش اب هم بده که خدایی نکرده اب بدنش کم نشه.بعد به متخصص هم مراجعه کن اما نه الان اگر اسهال گرفت.البته من پسرم که اسهال گرفت اصلا دکتر نبردمش خودم بهش برنج له شده و ماست دادم ابم میدادم با مز رنده شده اسهالش برطرف شد .دکترا فقط الکی ادمو میترسونن.

1 Likes

قربونت مرسی از راهنماییت…میگم نفخ شکم دخترم هم خیلی زیاده.دارویی که دکتر براش نوشت رو یه مدت دادم، بعدش متوجه شدم بخاطر اون دارو سرش لرزش پیدا کرده، خودم دارو رو دیگه‌بهش ندادم و خداروشکر لرزش سرش هم قطع شد…خودم چیزای نفاخ و اصلا نمیخورم ولی نمیدونم چرا شکمش نفخ داره؟!:disappointed_relieved:

عزیزم نفخ بچه ها یا همون کولیک اکثرا تا سه چهار ماه هست و طبیعیه . بعدشم هروقت دیدی دل درد داره و اذیت میشه دمر بخوابون رو پاهات جوری که شکمش روی پات،قرار داره بعد پشتش رو ماساژ بده .گاهیم بخوابونش رو شکم باد معده اش سریع خالی میشه و احساس ارامش میکنه.فقط وقتی رو شکم میخوابونیش خودت کنارش باش که البته الان دیگه فکر کنم راحت میتونه برگرده .قطره دایمیتیکون برای نفخ بچه خیلی خوبه

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.