گرگرفتگی و تنگی نفس

بچه ها سلام من امروز رفتم دکتر همه علائم رو گفتم برام نوار قلب نوشت که خوشبختانه و خداروشکر گفت قلبت سالمه و مشکل از گرفتگی عضلاته دوتا امپول داد و یک بسته قرص سیتریزین و دوتا ورق نوافن…داروها رو مصرف کردم اما بهترنشدم حس میکنم قفسه سبنم سنگینه و یکم هم تنگی نفس گرفتم.توروخدا کمک کنید

ممکنه حامله باشم و گرفتگی و تنگی نفس از بارداری باشه…معمولا تنگی نفس بارداری از کی شروع میشه
هنوز تا پری شدنم یک هفته مونده اگه ازمایش بدم نشون میده بارداری رو

وقتی میزان پروژسترون خون میره بالا تنگی نفس میگیرن خیلیا
الان که یک هفته مونده تا زمان پریودیت اونقدری پروژسترون بالا نرفته که بخواد نفس تنگی بیاره برات عزیزم
پیش متخصص قلب رفتی؟؟؟

1 Likes

عزیزم سیتریزین چه ربطی به تنگی نفس داره اخه؟سیتریزین ضد جساسیت و دکترا بیشتر برای ابریزش بینی میدن :cold_sweat:

3 Likes

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

نوافن هم که فقط مسکن قویه :thinking:

کلا فکرکن رفتی دکترعمومی :slightly_frowning_face:

1 Likes

سلام عزیزم
بعضی مواقع نشون میده، یعنی اگر مقدار بتا در خون شما به اندازه کافی بالا رفته باشه. بهتره تا موعدتون صبر کنید اگر پریود نشدید آزمایش بدید.

اخه سینه درد و کتف درد داشتم گفت از قلبت نیست مسکن قوی میدم

1 Likes

اره گفت شاید بخاطر حساسیت هواست که تنگی نفس گرفتی:expressionless::expressionless::expressionless:

وااااا خوب قرص ضد حساست انتی هیستامین میداد بهتر جواب میداد که. والله بعضی دکترای الانی باید بهشون بگی چی بدن خودشون که هیچی بلد نیستن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.